UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Stop glupotom - Czytaj uważnie co napisałem. Rozwiązano oddziały zgodnie z rozkazem Kwatery Głównej AK aby nie narażać chłopaków i schować przed sowietami. I to uczyniono. Ale w Polsce byli tacy co dalej chcieli wojować mimo zakazu i braku jakichkolwiek szans po Jałcie. Była szansa na lepsze warunki dla Polski, gdyby Anders nie uciekł z wojskiem które gdyby weszło do Polski byłaby całkiem inna rozmowa z Churchillem i Rooseveltem. I jeszcze jedno. Mój wuj był organizatorem słynnego odbicia więźniów w Lidzie, w którym jako kapral wziął udział obecny gen. Tadeusz Bieńkowski, lat 96,który w państwie PiS -u leży ciężko chory w szpitalu i błaga o krew do transfuzji. .. Przeżył bo wykonał rozkaz, ci co w wielu przypadkach zginęli. Oni nie mieli się poddawać, tylko żyć dla Polski. Cześć żołnierzom mądrym ! To oni potem budowali Polskę jaką nam zafundowano. Ale budowali, a nie leżeli w " podziemiu", czyli pod ziemią.
  • jesteś historycznym analfabetą, wypisujesz kłamliwe bzdury, nie ma nawet mglistego pojęcia o przebiegu zdarzeń historycznych , nie wiesz kiedy rozwiązano AK , kiedy wybuchło Powstanie Warszawskie, kiedy rozbito oddziały AK po wyzwoleniu Wilna,bardzo mi przykro ale twoja opowiada jest tak głupia i pozbawiona s msu, że przy niej przygody Bolka i Lolka to film dokumentalny
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    wyjaśnienie (2019-03-02)
  • no i gdzie trollu dane wujka? ty masz tego wujka w swojej łepetynie, wymyślony kompletnie osobnik żyjący w odrealniony ej rzeczywistości, która wykreował twój nie posiadający podstawowej wiedzy mózg, w sztabie był może jeszcze z Klosem współpracował, ...wujek pojechał do Warszawy po dolary :)))
  • @Roll - Roll, chyba mózg Ci się zrollował !
Reklama