UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • nie dziwię się negatywnym komentarzom, dziewczyna ładna owszem, zgrabna też ale na Boga- jak można (co widać gołym okiem na zdjęciu) dać z siebie zrobić. .. .piiiiipppp. .. dziewczęcą urodę oszpecono wyzywającym strojem i makijażem. Sztuka Soniu polega na tym żeby swoją niewątpliwą urodę pokazać smacznie. .. Jestem 4o-paroletnią kobietą, atrakcyjną ale nigdy takiej krzywdy nie dałabym sobie wyrządzić. Smak, smak i jeszcze raz smak. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    0
    współczująca(2014-03-13)
  • To jest małolata więc nie dziw się jej. Chce się dowartościowac poprzez seksualizm, a z doświadczenia wiem, że kobitom na tym zalezy aby się podobać, aby koleżeneczki zazdrościły która ma lepszą pupę, a która to czy sio ma (buty czy torebke -co jako facet uwazam, ża zenadę i małostkowość ale nie wszystkie takie są na szczeście laski. Tylko trochę nie pasuje to do roli wodzianki taki negliż przed osiagnieciem sukcesu. Bo gdy odpadnie to bedzie smiech na sali. O takich rzeczach pisze się po sukcesie i wtedy mali ludzie jeszcze bardziej się wściekają, że ich system wartości i(głupota) została obalona i że ktoś może się wyrwać ze stada (wron) i robić swoje jako jednostka! Nie ma nic gorszego jak aplauz motłochu, tłumu nijakich ludzków. Zawdó modelki, czy stripteaserki na tym poelga, na negliżu więc nie wiem o co hałas. Przeciez nie kandyduje na burmistrza :) Myślta ludzie.
Reklama