Niedziela 16-12-2018, imieniny Albiny, Zdzisława
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Organizacja komunikacji miejskiej podczas Dni Elbląga

 
Elbląg, Organizacja komunikacji miejskiej podczas Dni Elbląga fot. AD (arch. portEl.pl)
Rek

ZKM informuje, że w związku z imprezami podczas Dni Elbląga od 24 do 26 czerwca w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany.

Ze względu na wyłączenie z ruchu fragmentu ul. Warszawskiej w piątek (od godz. 16) i sobotę (od godz. 15) autobusy na liniach nr 14 i 21 będą kursowały po częściowo zmienionej trasie: linia nr 14 - kierunek dworzec – od ul. Orlej przez ul. Stawidłową, Radomską, Trasę UE, Brzeską, Robotniczą, Pocztową, Armii Krajowej, dalej po stałej trasie; kierunek Ogólna – od ul. Armii Krajowej, przez ul. Pocztową, Robotniczą, Brzeską, Trasę UE, Radomską, Stawidłową, Orlą, Nowodworską, dalej po stałej trasie;
     Zmiany na  linii nr 21 (piątek) w kierunku pl. Słowiańskiego – od ul. Radomskiej, przez Trasę UE, Brzeską, Robotniczą, Pocztową, do pl. Słowiańskiego; w kierunku Bielnika – od pl. Słowiańskiego, przez al. Tysiąclecia, Hetmańską, Armii Krajowej, Pocztową, Robotniczą, Brzeską, Trasę UE, Radomską, dalej po stałej trasie.
     Ze względu na zmiany w organizacji ruchu podczas Biegu Piekarczyka w niedzielę od ok. godz. 11 do ok. godz. 13:30 zostanie całkowicie wstrzymane kursowanie tramwajów na liniach nr 1, 2, 3 i 4. Ponadto od ok. godz. 10 do ok. godz. 14 wprowadzone zostaną objazdy na trasie linii nr 6, 7, 12, 14.
     Trasy objazdów: linia nr 6 - kierunek Dębica - ulicą Malborską prosto do skrzyżowania z al. Tysiąclecia, Tysiąclecia, Hetmańską, 12 Lutego, dalej po stałej trasie; kierunek Łódzka – od ul. 12 Lutego, ulicami: Hetmańską, Tysiąclecia, Malborską, dalej po stałej trasie; linia nr 7 - kierunek Ogólna – od al. Grunwaldzkiej, ulicami: Hetmańską, 12 Lutego, Teatralną i Robotniczą, dalej po stałej trasie, kierunek dworzec – od ul. Robotniczej, ulicami: Teatralną, 12 Lutego, Hetmańską i Grunwaldzką, dalej po stałej trasie; linia nr 12 - kierunek Próchnik – od skrzyżowania Wyszyńskiego – Rycerska, przez al. Tysiąclecia, Hetmańską, 12 Lutego, Teatralną i Robotniczą, dalej po stałej trasie; kierunek Warszawska – od skrzyżowania Robotnicza – Teatralna, przez Teatralną, 12 Lutego, Hetmańską, Tysiąclecia, dalej po stałej trasie; linia nr 14 - kierunek Ogólna – od al. Grunwaldzkiej, przez al. Tysiąclecia i Wyszyńskiego, dalej po stałej trasie; kierunek dworzec - od skrzyżowania Wyszyńskiego – Rycerska, przez al. Tysiąclecia i Grunwaldzką, dalej po stałej trasie.
     Autobusy komunikacji miejskiej na każdym z objazdów będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach na zmienionej trasie. Jednocześnie informujemy, że w związku z wprowadzanymi objazdami i utrudnieniami w ruchu, mogą wystąpić rozbieżności w stosunku do zaplanowanego rozkładu jazdy.
Michał Górecki, Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
  • k>>>>a odetnijcie całkiem zawodzie od miasta. na co nam drogi, skoro nie możemy po nich jeździć, zresztą ul. warszawską ciężko nazwać drogą, to tor przeszkód
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2 0
    ZAKANAŁ(2016-06-20)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne XAVIER GARCIA
optyk Elbląg, okulista Elbląg, badanie wzroku
Okulary przeciwsłoneczne Roberto Cavalli
optyk Elbląg, okulista Elbląg, badanie wzroku