Środa 17-10-2018, imieniny Ignacego, Wiktora
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Latawce Latawce

Organizacja komunikacji miejskiej podczas Dni Elbląga

 
Elbląg, Organizacja komunikacji miejskiej podczas Dni Elbląga fot. AD (arch. portEl.pl)
Rek

ZKM informuje, że w związku z imprezami podczas Dni Elbląga od 24 do 26 czerwca w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany.

Ze względu na wyłączenie z ruchu fragmentu ul. Warszawskiej w piątek (od godz. 16) i sobotę (od godz. 15) autobusy na liniach nr 14 i 21 będą kursowały po częściowo zmienionej trasie: linia nr 14 - kierunek dworzec – od ul. Orlej przez ul. Stawidłową, Radomską, Trasę UE, Brzeską, Robotniczą, Pocztową, Armii Krajowej, dalej po stałej trasie; kierunek Ogólna – od ul. Armii Krajowej, przez ul. Pocztową, Robotniczą, Brzeską, Trasę UE, Radomską, Stawidłową, Orlą, Nowodworską, dalej po stałej trasie;
     Zmiany na  linii nr 21 (piątek) w kierunku pl. Słowiańskiego – od ul. Radomskiej, przez Trasę UE, Brzeską, Robotniczą, Pocztową, do pl. Słowiańskiego; w kierunku Bielnika – od pl. Słowiańskiego, przez al. Tysiąclecia, Hetmańską, Armii Krajowej, Pocztową, Robotniczą, Brzeską, Trasę UE, Radomską, dalej po stałej trasie.
     Ze względu na zmiany w organizacji ruchu podczas Biegu Piekarczyka w niedzielę od ok. godz. 11 do ok. godz. 13:30 zostanie całkowicie wstrzymane kursowanie tramwajów na liniach nr 1, 2, 3 i 4. Ponadto od ok. godz. 10 do ok. godz. 14 wprowadzone zostaną objazdy na trasie linii nr 6, 7, 12, 14.
     Trasy objazdów: linia nr 6 - kierunek Dębica - ulicą Malborską prosto do skrzyżowania z al. Tysiąclecia, Tysiąclecia, Hetmańską, 12 Lutego, dalej po stałej trasie; kierunek Łódzka – od ul. 12 Lutego, ulicami: Hetmańską, Tysiąclecia, Malborską, dalej po stałej trasie; linia nr 7 - kierunek Ogólna – od al. Grunwaldzkiej, ulicami: Hetmańską, 12 Lutego, Teatralną i Robotniczą, dalej po stałej trasie, kierunek dworzec – od ul. Robotniczej, ulicami: Teatralną, 12 Lutego, Hetmańską i Grunwaldzką, dalej po stałej trasie; linia nr 12 - kierunek Próchnik – od skrzyżowania Wyszyńskiego – Rycerska, przez al. Tysiąclecia, Hetmańską, 12 Lutego, Teatralną i Robotniczą, dalej po stałej trasie; kierunek Warszawska – od skrzyżowania Robotnicza – Teatralna, przez Teatralną, 12 Lutego, Hetmańską, Tysiąclecia, dalej po stałej trasie; linia nr 14 - kierunek Ogólna – od al. Grunwaldzkiej, przez al. Tysiąclecia i Wyszyńskiego, dalej po stałej trasie; kierunek dworzec - od skrzyżowania Wyszyńskiego – Rycerska, przez al. Tysiąclecia i Grunwaldzką, dalej po stałej trasie.
     Autobusy komunikacji miejskiej na każdym z objazdów będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach na zmienionej trasie. Jednocześnie informujemy, że w związku z wprowadzanymi objazdami i utrudnieniami w ruchu, mogą wystąpić rozbieżności w stosunku do zaplanowanego rozkładu jazdy.

Michał Górecki, Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
  • k>>>>a odetnijcie całkiem zawodzie od miasta. na co nam drogi, skoro nie możemy po nich jeździć, zresztą ul. warszawską ciężko nazwać drogą, to tor przeszkód
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2 0
    ZAKANAŁ(2016-06-20)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

AMK Szafa z drzwiami suwano-łamanymi 1
!!!PROMOCJA!!!
AMK Szkło ozdobne 2
Promocja RATY 0%