UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy naprawdę nie ma bardziej wartościowych kandydatów od Pana Pietrulewicza. Napiszcie mi cos pozytywnego o tym czlowieku, np. że dzieci w szkole traktował równo. .. nie patrzac na to czym zajmuja sie ich rodzice, że uczciwie zarzadzal pieniedzmi publicznymi, ze traktowal pracownikow z nalezytym szacunkiem, a mobing jest mu obcy. .. itd
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    2
    hiena(2015-03-30)
  • Ale z ciebie frustratka. Tu nie trzeba nic potwierdzać, widać jaka jest to szkoła. A jest najlepsza, dlatego moje dziecko tam uczęszcza. Atmosfera rewelacyjna, podejście do dzieci także, a jak któraś pani ma problem, to może powinna się nad sobą zastanowić
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    8
    rodzicucznia(2015-03-30)
  • jak się ma parcie na szklo to może i dobra ale to nie wyklucza ze "Czy naprawdę nie ma bardziej wartościowych kandydatów od Pana Pietrulewicza. Napiszcie mi cos pozytywnego o tym czlowieku, np. że dzieci w szkole traktował równo. .. nie patrzac na to czym zajmuja sie ich rodzice, że uczciwie zarzadzal pieniedzmi publicznymi, ze traktowal pracownikow z nalezytym szacunkiem, a mobing jest mu obcy. .. " Jeśli chodzi o wyniki sprawdzianu 6 kl to i tak lepsza jest muzyczna, pijarzy i może jeszcze inne. ..
  • na ale w województwie to sp 21 NAJLEPSZA, z faktami nie dyskutuje się. A ilu w muzycznej i pijarach dzieci zdaje egzamin (liczba trzecioklasistów - jak się ma 6 klas do 1-2????? Gratuluję umiejętności wartościowania ludzi!!
  • tak jak napisałem w 2014 pijarzy i muzyczna miały lepsze wyniki spr 6 klasistow. Wynik jest średnia dla całego poziomu 6 klas wiec nie ma znaczenia czy są 2 czy 6 czy 16.No własnie z faktami się nie dyskutuje. .. 21 nie była najlepsza. Dla mnie osobiście nie ma to znaczenia, nie jest ważny wyścig szczurów, cenię wyższe wartości. ..
  • szczury to w kanałach są, a to są dzieci. To może wszechwiedzący/ca poda średni wynik klasy matematycznej w sp 21,bije on na głowę i pijarów i muzyczną, ale taka informacja jest już nie pasująca do koncepcji. Najlepsza to oznacza wszystkie osiągnięcia, sprawdź, która szkoła podstawowa w CAŁYM województwie była najlepsza w 2014 - strona kuratorium, a potem zabieraj głos zazdrośniku, a fuj. ..
  • Szkoła 21 trzeba przyznać jest szkołą dobrą z dobrą kadrą. Ale klasami matematycznymi nie ma co się chwalić. Selekcjonujecie dzieci w klasie 3 czego robić nie wolno. Po drugie ogromny trud w przygotowanie dzieci mają rodzice w nielicznych szkołach w Elblągu w tym w waszej. A po trzecie to chyba najpilniej z całej szkoły pracują matematycy, bo jak na dzieci selekcjonowane mało tu macie laureatów z innych przedmiotów. To wielka szkoda. Przy ośmiu godzinach matematyki w tygodniu i tak cudownych dzieciakach poskromiłbym tego typu zachwalanie. Jak domniemam zapewnie nauczycielka matematyki z tej szkoły. Pozdrawiam i życzę kolejnych sukcesów w rankingach kuratoryjnych.
  • Mało??? (bez matematyki) rok ub. 5 z przyrody, 4 z j. polskiego, 2 - historia; (łącznie 14 laureatów i 9 finalistów, źródło: strona szkoły) rok 2015 LAUREACI - matematyka -5,polski - 3,przyroda, -1,j. ang. - 1,historia - 1 (łącznie - 11 laureatów i kilkunastu finalistów). Twoje domniemania nie są trafione!
  • Na jaką ilość dzieci. Zapraszam do rankingu na polu krajowym. Przeliczenia procentowego a wtedy będziemy polemizować.
  • teraz to ważna jest ilość, a do średniej sprawdzianu nie było ważne czy 2,6 czy 16?
  • Nie jestem kobieta, a odpowiadajac rowniez na zarzut niedoceniania wysokich miejsc w rankingach SP 21.. .. .moze jakims cudem tam wlasnie trafiaja dzieci z wiekszymi predyspozycjami, inteligentniejsze. Nie ma przeciez obowiazku prowadzenia dzieci do najblizszej domu szkoly.
Reklama