UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • RobertKoliński Wojewoda Sadowski (PiS) wygaduje takie głupoty, że nie wiadomo śmiać się czy płakać nad jego pustotą - skoro doszukuje się różnych ciekawych zbieżności, to podpowiem, że np. 10 kwietnia 1525 r. doszło do złożenia Hołdu Pruskiego przed królem Zygmuntem I Starym przez Albrechta Hohenzollerna, w wyniku czego Prusy Zakonne zostały przekształcone, jako lenno Polski, w Księstwo Pruskie. Być może zatem wypadek komunikacyjny z 10 kwietnia 2010 r. był karą dla Polaków za zaniedbania, których dopuścili się administrując tymi terenami, w okrągłą, 485tą rocznicę tego wiekopomnego aktu? W 1246 r. zaś tego dnia Elbląg uzyskał prawa miejskie - o tym fakcie włodarze miejscy jakoś nie pamiętają. Innego 10 kwietnia, w 1991 r. już, Legia W-wa w półfinale PZP przegrała z Man Utd. 1:3 - przypadek?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  50 6
  RobertKoliński(2018-04-10)
 • ale Albrecht był synem siostry Zygmunta Starego i po polsku mówił lepiej niż po niemiecku,...to może te źle rządzenie to było wynikiem zaniedbania ze strony ojca? generalnie zarządzanie przez Niemców Niemcami skończyło się dla nich dwoma przegranymi z kretesem wojnami światowymi, proszę więc darować sobie te prymitywne uwagi o złym polskim zarządzaniu, jest owszem w nim błąd, że biedni prymitywni ludzie,generalnie o poglądach lewicowych prezentują wyłącznie ruską lub niemiecką wersję historii, są na tyle durni, że nie potrafią dkopac się to wersji polskiej mimo, że są Polakami, to jest bardzo smutne te s.r.a.nie we własne gniazdo, ale glupkowi trzeba wybaczyć, bo głupi
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 5
  Turystyka(2018-04-10)
 • aleś ty głupi
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 5
  (2018-04-10)
 • @Turystyka - do-'Turystyka' Kolego popatrz!!!, przeczytaj co napisałeś!Potem przeczytaj ze zrozumieniem to co ja piszę>Niemcy nie przegrali żadnej z 2-ch wojen które wytoczyły całemu światu(a w pierwszej kolejności Polsce i środkowej Europie. TEN niemiecki naród okradł NAS i nie tylko z dóbr których nikt, i za żadne pieniądze nam nie odda nigdy. Mam na myśli zabite pokolenie polskich nienarodzonych dzieci (bo 5 lat wojny to jedno pokolenie w "TYŁ'. NIEMCY wywołali WOJNY nie dla odwetu, nie dla kulturalnych niesnasek--oni wywołali wojny dla pieniędzy!. Patrząc na historię i wiedząc że lubi się powtarzać --NIEMIECKI NARÓD TOCZY ERAZ Z EUROPĄ 3-CIĄ WOJNĘ ---tylko nie każdy ją dostrzega !!!3-cia wojna Światowa w naszym regionie trwa od jakichś 27 lat !>3-cia wojna wywołana przez niemca i USA TO WOJNA GOSPODARCZA!!!---WOJNA PIENIĄDZA!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 1
  polakmyślącyhistorycznie(2018-04-11)
Reklama