UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No tak chlapanie błotem ciąg dalszy! Dane mi było poznać osobiście kilku, ,czołowych działaczy, ,od lewa, poprzez środek do prawa. .. paru wysokich nie tylko infułatów. .. Nie jestem niejakim Panem Klimem i prosze go nie mieszać do tej hucpy. .. a denerwować się nie ma czego. W przestrzeni publicznej wszyscy mają takie same prawa i prosze o tym nie zapominać. I co jak Pan Panie FB ufunduje tablice, bo ma Pan z czego to nie dopuści Pam mnie na jej odsłonięcie? Pracuje za śmieszne pieniądze i inwestuje w warsztat pracy, patrząc jak na stołkach garną do siebie. .. to może jakby tak troche Pan od Siebie. .. .
  • Na ufundowanie prostej tablicy towarzyszu szmaciak, wcale nie trzeba gigantycznych pieniędzy, więc się nie usprawiedliwiaj, bo jeszcze bardziej obnażasz swoją załganą conduity! Nie trzeba również zajmować żadnych stanowisk i zarabiać nie wiadomo ile. Wystarczy być patriota i CHCIEĆ COŚ ZROBIĆ, A NIE PIPERZYĆ FARMAZONY, tak jak TY KLM, żeby poprawić sobie swoje samopoczucie i sądzić, że w ten sposób zwierciadłu, w którym się przeglądasz nie zbierze się na wymioty na twój widok i tym sposobem usprawiedliwisz sam siebie. Nic z tych rzeczy przyjemniaczku! Można zrobić WSZYSTKO, nie przynależąc nigdzie. Wystarczy tylko chcieć, bo chcieć to móc! Wystarczy kilka uczciwych osób, ,żeby to zrobić, ale takiego małego pokretnego gnoma, jak Ty, poza powtarzaniem w kółko tych samych bzdur, nigdy na nic poza pierniczeniem bez składu i ładu stać cię na nic nie będzie. Jesteś żałosnym osobnikiem.
Reklama