UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • za chwile beda mu oddawac to auto ze wzgledu chocby na brak przepisow wykonawczych do ustawy. zapytajcie lepiej czy Tusk odzyuskal 70 mlnm zl od Sasina za wybory kopertowe
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    77
    Opasły Nissan(2024-03-17)
  • @Opasły Nissan - A Twoja pamięć sięga tylko ostatnich 8 lat? ja tam pamiętam więcej sprzed 2015 r. Dla przykładu, czy zwrócono nieruchomości pozyskane nieprawnie w związku z aferą reprywatyzacyjną, gdzie rzekomo odzyskiwali je właściciele nieżyjący już od wielu lat? Jak rozliczać to wszystkich i najlepiej chronologicznie!
  • @Opasły Nissan - Wybory by się odbyły, gdyby nie PO, które chciało wymienić kandydata! Ale i tak przegrali.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    13
    mszz(2024-03-17)
  • @Opasły Nissan - Te pseudokomisje śledcze to pic na wodę. Służą one jedynie do wypompowania pieniędzy przez POwcow. Każdy kto w tych komisjach zasiada pobiera kasę z pieniędzy POdatnika. A jak one wyglądają to można sobie pooglądać jak te leszcze z PO są kompletnie nie przygotowane, ich pytania są tak debilne że wczoraj Jarosław Kaczyński nie mógł się opamiętać ze śmiechu. Lemingi głosujące na PO dostały przekaz i paszę że donek niby coś rozlicza. Na PO głosują nie mający bladego pojęcia o polityce.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    17
    Jawamwojtaniewybierałem(2024-03-17)
  • @Jawamwojtaniewybierałem - PiS i PO jedno zło.
  • @Jawamwojtaniewybierałem - Nie graj komedii twoi już wszystko dawno wypompowali
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    5
    Nielubiekaczek(2024-03-17)
  • @Opasły Nissan - @opasły nissan- chciałeś dołożyć Tuskowi, pogrążyłeś sobie. Nic nie słyszałeś o uchwalonej przez PiS ustawie, która zdjęła materialną odpowiedzialność polityków za tzw decyzję covidowe? Tak więc Sasin i Jego koledzy od maseczek, respiratorów i szpitali, które nie przyjęły żadnego pacjenta, nie zapłacą ani grosza.
Reklama