UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czekam na nalot alkoholików, którzy wierzą w to, że nie mają problemu z alkoholem i zaczną bronić tych, którzy jeżdżą pijani. Mam dla was test! Jeśli nie jesteś uzależniony to wytrzymaj 2 lata bez alkoholu.... skoro nie jesteś uzależniony to możesz żyć bez tego. Ja nie piję 10 lat i żyje. Aaaaa.... nie dasz rady, MUSISZ się napić i zawsze znajdziesz wymówkę.
  • Wymówkę to ma państwo które sprzedaje legalnie truciznę bo to nie jest narkotyk a trucizna jak najbardziej podobnie jak denaturat. Budżet z tego syfu wzbogaca miasto oraz państwo bo pomimo sprzeciwu mieszkańców miasta Borysy funkcjonują jak ta lala. Mam pretensję że mimo petycji na Zawadzie funkcjonuje Borys 20 metrów od Szkoły Podstawowej Nr.9 gdzie Pan Wróblewski oraz Rada Miejska nie zrobiła nic by zamknąć to w cholerę. Nie dla Pana Missana w wyborach.
  • O kurde cudownie wyrafinowany test, widac ze nie pijesz Hashtagi: #Jojoba
  • A co Ty jakiś lepszy??? Trzeba było pić z umiarem. To byś nie musiał żyć bez czegoś.
  • Pozostaje modlitwa i kościoły. Kościoły co 50 metrów.
  • Pamiętaj, alkoholikiem jest się do końca życia, więc uważaj.
  • Taka jest prawda!!!! W statystykach jesteś najbardziej pijacki narodem na świecie!!!! Kiedyś jak były święta to była tradycja i odwiedzanie bliskich!!!! A teraz jak jest wolne z okazji Bożego Narodzenia, Wielkanocy i długie weekendy to tylko po to by się nachlać!!!! I nie piszcie że to nie prawda bo widać w sklepach co kupujecie!!!!! Całe wózki zakupowe wypełnione alkoholem!!!!!
  • No tak zazwyczaj piszą ludzie, którzy mają lub mieli problem z alkoholem. Ludzie normalni nie muszą sobie niczego udowadniać. Mam ochotę, to spożywam alkohol. Wszystko jest dla ludzi. Dopóki robię to z głową i nikomu nie szkodzę, jest to rzecz jak każda inna. A jak baba siada przed TV na kanapie i zżera 2 tabliczki czekolady co 2-3 dni to co to jest? Może jej też zabrońmy, bo cukier szkodzi a otyłość zaraz się pojawi i się umrze. Nie umiesz/umiałeś pić? Twój problem, nie zabraniaj ludziom rozsądnym tego, czego sam nie umiesz ogarnąć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    nie_umiesz_pic_nie_pij(2024-03-18)
Reklama