UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Rozumiem, ze teraz wszyscy zaluja tej kobiety- ja tez :( Tylko prosze Was pomyslcie co czuje ten chlopak. Wina lezy po obu stronach. A to, ze piesi chodza na tej drodze jak swiete krowy i bez odbladkow to zawsze tak bylo jest i bedzie. Zal kobiety bo mloda, rodziny ktora przed swietami stracila matke i zone ale wsparcie tez nalezy sie temu mlodemu chlopakowi. Nie znamy prawdy jak do tego doszlo to nie oceniajcie !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    11
    PiesZa(2016-12-10)
  • @PiesZa - Tak, święta krowa miała czelność przejść przez przejście dla pieszych. Wy naprawdę używacie czasami mózgów? Jak to nie wiadomo, jak do tego doszło? Wszyscy wiemy doskonale - kobieta przechodziła przez PRZEJŚCIE DLA PIESZYCH, a d e b i l ją zabił.
  • Nie chodziło mi o tą kobięte ze stwierdzeniem, ,święta krowa'' bo każdy ma prawo chodzić, przechodzić, iść przez przejście czy poboczem, niestety takie mamy drogi, że na wioskach nie są zapewniane chodniki, chodzi mi o to, że ten chłopak jak i rodzina zabitej powinni otrzymać to samo wsparcie, przecież on nie zrobił tego specjalnie a teraz wszystkie zło jest na niego zrzucane. Jestem zarówno pieszą jak i kierowcą i sam po sobie wiem, że cięzko jest zobaczyć pieszego jak nie jest oświetlony. Proszę czytaj ze zrozumieniem.
Reklama