UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @buku - Znajdz mi na google. maps. pl gdzie jest znak teren zabudowany bo nie moge znalezc Nie bronie kolesia ale bądzmy obiektywni jak juz osadzamy bo to ze jedzi BMW i ma 20 lat cholera ja tez moge kupic sobie BMW czy inne auto i co tez bedziecie osadzac dobrze ze jeszcze nikt nie napisal ze auto za kase taty kupione. .. to tylko marka auta. a co do komentarza o ludziach bez kamizelek zdazaja sie jak cholera czesto ludzie sami wyobrazni nie maja ci za kierownica i piesi. nie mowie o motorowerach na wiosce w nocy nieoswietlony nic. .. .
  • Dosiadając auto musisz sie liczyc z tym ze nie zawsze jest słoneczny i piekny dzien, droga jest prosta, pusta i szeroka a ty jesteś wyspany wypoczety z dobrym humorem. Rozumiesz?
  • @buku - Ja rozumiem to ale nie tylko kierowca ma tu swoja wine rozumiesz? bo tak jak my mamy nie zawsze pusta oraz sloneczna droge jako kierowcy tak piesi nie maja zawsze oswietlonej drogi po zmroku rozumiesz?
Reklama