UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • Gdyby nie Ci okupanci to dzisiaj pracowałbyś pewnie na polu u Niemieckiego Panicza i spał w budzie dla psa. Fakt, że byliśmy krajem satelickim ZSRR, ale przynajmniej ze swoim językiem i tożsamością.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  93 54
  StefanK(2019-02-10)
 • Weź przestań opowiadać te glupoty, bo to przecież właśnie ZSRR na nas napadł razem z Hitlerem w 1939 roku, gdy Polska walczyła z Niemcami i przypieczetował los Polski, ktora wtedy na wschodzie prowadziła mobilizację rezerw i utrzymywała przedmurze żeby przez Rumunię i Węgry otrzymać dostawy broni, po ataku ZSRR uzbrojenia nam nie dostarczyli i zaladowali na statki spowrotem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  39 5
  Zen (2019-02-10)
 • @Zen - zen ty naprawdę wierzysz że ktoś przysłałby nam pomoc w 1939 roku? anglia i francja miały nas głęboko w poważaniu. i nawet im pasowało że ruskie i niemcy tłuką polskę bo może o nich zapomną
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  25 7
  logiczniemyślący(2019-02-10)
 • @StefanK - Widać, że za słusznie minionej epoki było ci dobrze i takie obrazki przyprawiają o mocniejsze bicie serca. Powtórzę czerwona zaraza. Układ Ribbentrop-Mołotow 23.VIII. 1939,napad na Polskę 17.IX. 1939,Katyń 1940 itd. poprzez narzucenie swoich zasad w 1945 aż po wycofanie w. .. 1993 PGWR. to więcej jak 50 lat podboju i okupacji, a nie wyzwolenia jak was uczono w stalinowsko-komunistycznej szkole i jak później przypominano na zebraniach i egzekutywach. Wstyd, że rocznicę wejścia okupanta czci się w tak mocno doświadczonym jak Elbląg mieście, jeszcze gorzej, że dzieje się to oficjalnie, bo uczestniczy w tym przedstawiciel lokalnej władzy, aparatczyk, pzprowiec. Jak to miasto ma się rozwijać, jak świadomość jest żadna, a czerwoni tak naprawdę nigdy nie oddali władzy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7 4
  Razsierpem_razmłotem(2019-02-10)
 • @Razsierpem_razmłotem - nie siej nienawiści hejterze
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 9
  antyhejter(2019-02-10)
 • Gdyby nie czerwona swołocz,to te ziemie zdobyliby alianci,a wśród nich Polacy,ale na układy nie ma rady.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11 3
  Prestidigitator(2019-02-10)
Reklama