UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @ do "słowa" - dorota jest sobie winna (plus ecik i sekretariat). Zgadzam się co do wymienionej w tekście, ale ona ma parasol nad sobą i, nawet popełniając przestępstwa, jest chroniona od UM w górę, a sama nie ma honoru aby postąpić przyzwoicie. Taka apodyktyczna, niespójna osobowość z domieszką narcyzmu. Takie urzędnicze bmw spychające swoją pracę na innych. Rządzi przy użyciu chamstwa, blaszek i forsy. Dorocie nic nie grozi - prokuratura postawi zarzut nieumyślnego. .. , a to nie skutkuje utratą prawa wykonywania zawodu nauczyciela. Ustawiono jak należy. Prokuratura okręgowa czuwa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    5
    nicniebędzie(2018-02-21)
  • @nicniebędzie - Że względu na usunięcie mojego tekstu odnoszenie się do jego treści jest dziwne. Rozumiem, że odniosłeś się do dyrektorki II LO.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Słowa(2018-02-22)
  • @Słowa - Źle rozumiesz, ale sugeruj co chcesz tylko nie wciskaj tego mnie. Każdy ma prawo w ewangelii znajdować co chce - prawo swobody myślenia i wyrażania swoich myśli. Ty wymieniasz konkret, ja uniwersalną osobę na kierowniczym stanowisku w oświacie. 3-maj się swojego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    nicniebędzie(2018-02-22)
Reklama