UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Sory, ale jak czytam komentarze, to dochodzę do wniosku, że słusznie, że ministerstwo nauczycieli robi w bambuko, jak jesteście tacy zawistni, i sami sobie wystawiacie taką opinię, to nic dziwnego. Jak źle piszą o nauczycielach, to minusujecie, jak źle piszą o tej szkole, to plusujecie. Ja jako rodzic ucznia nie mam pojęcia o urzędach, ulotkach, a tu proszę jaka wiedza. Ale będąc w tym środowisku też bym wiedziała więcej.
  • Próba oceny zdarzenia, bardziej lub mniej udolna, jest wg ciebie złem i nie powinni w tym uczestniczyć nauczyciele. Oni, nauczyciele, powinni wg. ciebie zamiatać pod dywan i zamykać każdego kto widzi to zdarzenie jako naganne. Ja nie wiem kto jest nauczycielem wśród piszących na forum. Ty jesteś rodzicem (tak podpisujesz się)- czy wyobrażasz sobie sytuację gdy dostajesz informację, że twoje jedyne i wspaniałe dziecko ma wypalone oczy bo bałaganiarska szkoła kazała mu samodzielnie nieść dwa rodzaje atomowych kwasów po zmieszaniu. Sprawcy tego mają szczęście, że tak nie stało się z tym chłopcem a ucierpiała "tylko" inna część ciała. Widzisz swoje dziecko lub wnuka bez oczu, które widziałaś rano przed jego wyjściem do szkoły? Domyślam się, że jesteś nauczycielem, bo rodzic by się tak nie odezwał. Masz wyobraźnię? Ten wypadek powinien się śnić nauczycielowi (nauczycielom) i dyrektorowi co noc - wypalone oczodoły. Być może wtedy by głupkowato nie paplali i nie straszyli paragrafami. Są sprawcami i powinni to sami czuć a nie czekać na ocenę prokuratury i sądu, które uznają czyn za "nieumyślny". A oczodoły? Myśl i zapobiegaj jeśli masz dzieci, wnuki. Minister do tego nie mieszaj.
Reklama