UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Uważam, że ci co chcą jeździć na rowerze od dawna to robią, nie wiem czy rower miejski będzie w stanie przełamać mentalność tych co wolą samochód. Ale może…? Natomiast pierwszą potrzebą są ścieżki rowerowe – jedyny bezpieczny wyjazd z miasta to ul, Fromborską do Krasnego Lasu. Skandalem jest, że niedawno remontowana droga 503 nie ma ścieżki rowerowej – kto to w ogóle zaakceptował? Jeśli już miałby powstać system rowerów miejskich to na pewno z współfinansowaniem miasta bo jeśli będzie czysto komercyjny to użytkowanie będzie zbyt drogie. Raczej nie powinien być bezstacyjny bo widziałem takie w Chinach i rowery można znaleźć porzucone wszędzie, w parkach, wzdłuż ulic, itp. a Polacy nie dorośli do tego żeby dbać nie o swoje.
  • @Cold - Zaakceptował ten sam (bardzo nieładne słowo ), który zaakceptował "rondo ósemkowe", samochodem trzeba się tam nakręcić a co dopiero ma powiedzieć kierowca autobusu? Odpowiedzialni za to powinni własnymi rękoma i za własne pieniądze zrobić z tego potworka normalne rondo.
  • @Cold - A ja uważam, że żadnego współfinansowania z miasta, jak coś to niech lepiej dadzą ulgę w podatkach dla przedsiębiorcy i tyle.
Reklama