UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • no, to mamy "czista polaka" w naszym rejonie, pracy u nas nie ma a te "czista polaka" pewnie coś tu dostanie, ciekawa jestem jak się rozwiąże problem mieszkaniowy dla tych "czista polaka". Masakra, co za kraj!!!!!
  • no co? może źle mówię? pracy u nas jak na lekarstwo, na kupno własnego mieszkania ( w kredycie hipotecznym) stać nie wielu i nikt nam nie pomaga, a tu proszę! Mamy ileś tam set uchodźców, którzy zapewne w dobie spokoju psioczyli na nas jak na cholery a teraz gdy pod dupą się pali, to pchają się do naszego kraju. Dzisiaj biedni, wyrwani ze szpon wojny za 5 lat będą rościć sobie prawa do naszych terenów i nam zrobią Krym. Nie podoba mi się taka pomoc, w Polsce mamy tyle do zrobienia by NAM (w końcu) lepiej się żyło to nie, ogólnie w dupie nas rząd ma!!! A skoro Schetyna taka dobra duszyczka to niech przygarnie tę ukraińską mać na swój teren i pod swój dach na własny koszt a nie na mój!!!!!
Reklama