UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dlaczego cię w .. .. ?, jak nie masz pilota i jesteś mieszkańcem osiedla to bez problemu ci wydadzą w spółdzielni.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    6
    Egoniasty(2019-01-04)
  • Z tego co wiem to jeden pilot na mieszkanie. Gorzej jak masz 2 auta
  • Mam 9 rodzeństwa (czyli 10 nas jest) mama starsza osoba mieszka "za szlabanem" co utrudnia nam dojazd do niej, nie mówiąc o służbach, ratunkowych, pogotowiu gazowym, elektrycznym, kurierach, taxi czy dostawcach posiłków. Tereny grodzone przez sielankę nie są własnością jej prezesa i tylko jeden sprzeciw mieszkańca powinien wstrzymać inwestycję szlabanową osiedla. Argument w drugą stronę, że inni chcą szlabany i mają takie prawo nie przemawia do mnie - bo mogą sobie szlaban postawić na danym miejscu parkingowym - które do nich należy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    6
    Tomasz 85(2019-01-04)
  • @Tomasz 85 - Nie wypisuj bzdur człowieku! Wszystkie służby mają piloty A kurier czy dowożący jedzenie może się przelecieć (ja osobiście otwieram z domu takiemu), a mamusi wymień domofon (20 zł kosztowało) i będzie ci z domu otwierać. Widać że obcy ci temat.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    9
    Egoniasty(2019-01-04)
Reklama