UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Tomasz 85 - Daj mi namiar to ci dam te dwie dychy i jeszcze drugie tyle żebyś sobie te "g.." z głowy wycisnął. Z którego PGR-u pochodzisz bo jeszcze takiego "inteligenta " jak ty nie widziałem, hahaha co za człowiek! Żal mi takich nieogarniętych ludzi, wróć do czworaków i tam żyj jak król:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    11
    Egoniasty(2019-01-04)
  • Nie chce twoich pieniędzy mam swoje których nie zamierzam wydawać bez potrzeby. Pochodzę z pgru Elbląg dokładniej to z osiedla sielanki - dzięki Bogu dorosłem i nie muszę już tam mieszkać z takimi jak ty którzy gdy skończą się argumenty to wyzywają. Zgłoś się do prezesa spółdzielni i poproś o szlaban przy wejściu na balkon i domofon w każdym oknie. A na koniec zanieś pieniądze prezesowi spółdzielni - lepiej niech je weźmie bezpośrednio niż "rzekomo" dba o mieszkańców stawiając szlabany. A teraz na spokojnie podaj mi (atgumenty) plusy stawianych szlabanów. Ja minusów mogę Ci mnożyć, plusów nie zauważam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    2
    Tomasz 85(2019-01-04)
  • @Tomasz 85 - Człowieku sam zacząłeś, jakie argumenty dotrą do twej pustej głowy?! I to nie prezes decyduje o montażu szlabany tylko mieszkańcy, chcą, płacą i tyle, czego jeszcze nie rozumiesz? Każdy normalny człowiek zamiast jęczeć wyda 20 złociszy żeby ułatwić sobie dojazd do matki, NORMALNY zaznaczam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    10
    Egoniasty(2019-01-04)
  • Ty Egoniasty chyba sam z tego PGR-u pochodzisz bo to właśnie tam były szlabany na wjazdach. Takie rzeczy jak te szlabany to tylko w Polsce co jak karetce pogotowia czy straży nawali pilot, ablo bateria się zużyje? Są miejsca parkingowe i można na każdym założyć sobie blokadę z kluczykiem i nikt obcy ci nie wjedzie. Szlabany jak w jakimś stalagu czy innym obozie brakuje tylko znaku z napisem ,,Halt'' sam powinieneś powrócić do czworaku, bo właśnie najbardziej o tym krzyczą ci co z takowych uciekli jeszcze niedawno i chcą uchodzić za bardziej miastowych niż mieszczanie od pokoleń. :D
  • Mam w du. .e co ty i tobie podobni sobie tam wypisujecie. Ma każdym miejscu blokadę powiadasz? U mnie ma osiedlu jest lekko licząc 500 mieszkań i co mamy między sobą uzgadniać które miejsce jest czyje? Mieszkam ponad 10 lat i nigdy nie zdażyło się żeby karetka nie mogła wjjechać na terenu więc już się nie musicie martwić. Nie masz gdzie swojego matiza postawić to polecam oddać toto do korkucia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    Egoniasty(2019-01-05)
Reklama