UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Tomasz 85 - No właśnie tylko po to żeby wk... takiego frustrata jak ty, nie zmuszam cię do żadnych domysłów bo widzę że nie jesteś w stanie samodzielnie myśleć, przykre ale prawdziwe. Żegnam ozięble.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    Egoniasty(2019-01-05)
  • Czyli argumentów "za" brak?? Idziesz jak stado tam gdzie wszyscy, a twoja (wasza) racja jest tylko słuszna. Podaj konkrety. Nie tylko, żegnasz mnie. Ochłoń i czekamy na konkrety, nie gotuj się. Większość nie jest argumentem. Podaj ekonomiczne i społeczne plusy szlabanów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    Tomasz 85(2019-01-05)
  • @Tomasz 85 - Szlaban jest elementem ogrodzenia, w pewnym sensie bramą przy wjeździe w tym konkretnym wypadku na osiedlowy parking. Służy on z reguły do ograniczania lub też do uniemożliwiania wjazdu obcym, niepożądanym jednostkom. I teraz dla przykładu (próżno bo i tak nie zrozumiesz), np pan Heniek który masowo handluje samochodami ale nie jest na tyle hojny żeby płacić za strzeżony stawia wszystkie swoje złomy które ma w "ofercie" u mnie pod blokiem, zalegają gruchoty miesiącami a ja lub moja żona lub też mój sąsiad nie mamy gdzie zaparkować samochodu. I właśnie temu ma służyć, żebym ja i między innymi mój sasiad poczuł się swobodniej, żeby było łatwiej znaleźć miejsce na parkingu. Bardziej obrazowo nie potrafię więc jeśli dalej nie rozumiesz polecam udać się do specjalisty, nie pozdrawiam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    5
    Egoniasty(2019-01-05)
Reklama