UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Tomasz 85 - Szlaban jest elementem ogrodzenia, w pewnym sensie bramą przy wjeździe w tym konkretnym wypadku na osiedlowy parking. Służy on z reguły do ograniczania lub też do uniemożliwiania wjazdu obcym, niepożądanym jednostkom. I teraz dla przykładu (próżno bo i tak nie zrozumiesz), np pan Heniek który masowo handluje samochodami ale nie jest na tyle hojny żeby płacić za strzeżony stawia wszystkie swoje złomy które ma w "ofercie" u mnie pod blokiem, zalegają gruchoty miesiącami a ja lub moja żona lub też mój sąsiad nie mamy gdzie zaparkować samochodu. I właśnie temu ma służyć, żebym ja i między innymi mój sasiad poczuł się swobodniej, żeby było łatwiej znaleźć miejsce na parkingu. Bardziej obrazowo nie potrafię więc jeśli dalej nie rozumiesz polecam udać się do specjalisty, nie pozdrawiam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    5
    Egoniasty(2019-01-05)
  • I to jest argument by blokować ulice osiedlową bo ty musisz stanąć przy samej klatce bo 100 metrów dalej to już za daleko?? Ulica osiedlowa nie jest twoją czy sielanki własnością, jest coś takiego jak słupki parkingowe blokujące pojedyńcze miejsca parkingowe. I po problemie nikt ci wtedy nie zaparkuje. I nie wierzę w to, że handlarz samochodów z Grunwaldzkiej, z Zawady, Jaru czy nawet z Bema parkuje swoje "produkty" np. na Kościuszki czy Jaśminowej. A osoby które nie miedzkają w sielance a przyjeżdżają w odwiedziny są chcianymi i mile widzianymi osobami które mają prawo tam wjechać i parkować. Mieszkałem na Zawadzie na ul. wtedy to była Rodziny Nalazków (miejsc parkongowych mało, nawet bardzo) szlabanów brak, pracowałem na 3 zmiany, pod blok przyjeżdźałem o różnych porach i popatrz nie było miejsca z parkowaniem. Tylko czasem było to 5 m od klatki a czasem 100 m ale miejsce miałem zawsze. Ale rozumiem, chcesz mieć miejsce przy samej klatce?? Słupki takie jak na Słonecznej koło tego uszkodzenego szlabanu są wyjściem z sytuacji nie blokują ulicy a "dbają" o miejsce dla mieszkańców, tylko trzeba wyjść z samochodu otworzyć słupek i potem go zamknąć - a to juz dla ciebie za duzo roboty??? Lepiej postawic szlaban na pilota i zablokować ulice dla wszystkich - powiedz odrazu, że to dla twojej wygody a nie o miejsce chodzi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Tomasz 85(2019-01-05)
  • @Tomasz 85 - Tłumaczę, szlaban jak jest zamknięty to można go otworzyć i odwrotnie, nie wiedziałeś prawda? Więc jeśli ktoś mnie odwiedza to go wpuszczam, naprawdę da radę to zrobić. Nie posiadasz samochodu prawda?, dlatego nie masz pojęcia zupełnie co tu nabazgroliłeś. Snujesz się jak pijany we mgle, śmieszy mnie to ale na szczęście żyjemy w czasach że każdy może bezkarnie napłodzić bzdur w necie, inaczej dusiłbyś to w sobie a to niezdrowe, cóż każdy chce jakoś żyć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    Egoniasty(2019-01-05)
  • @Tomasz 85 - I dodam że zdecydowaliśmy się na szlaban bo nie było gdzie parkować, wiem lepiej jaka jest i była sytuacja na moim osiedlu więc mnie nie pouczaj, ty mieszkasz na zawadzie a ja nie, czy przyszło ci do głowy że nie wszędzie jest tak samo??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    Egoniasty(2019-01-05)
Reklama