UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Tomasz 85 - Po pierwsze jeden kluczyk do wszystkich:) brawoooo! Wystarczy że jakiś janusz da skopiować koledze i cały plan w piz. ., leci lawina, po drugie chyba troszkę taniej jeden szlaban niż 500 słupków, twoja retoryka powala, naprawdę mało tu takich "mądrych" jak ty. Tak nasza dyskusja nic nie zmieni więc pozostaje ci płacz w poduszkę i wylewanie żółci na forum.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    5
    Egoniasty(2019-01-05)
  • No to już wasza sprawa co robicie z kluczami, albo chcecie mieć miejsce albo rozdajecie klucze. Pilotów do szlabanów też możesz mieć ile chcesz (koszt jednego to 50 zł) i jakoś nikt nie rozdaje. A teraz weż dokumenty poszukaj ile kosztowało postawienie szlabanu i jego utrzymanie. Oraz poszukaj ile kosztuje zamontowanie słupka tylko doczytaj że koszt jednostkowy słupka jest inny przy 5 szt. i inny przy 100 szt. A pozatym co mnie obchodzą wasze koszty?? Ulica osiedlowa nie jest waszą własnością. Ja w przeciwieństwie do ciebie rozumiem demokrację i nie atakuje was za poglądy tylko dostosowywuje się do rzeczywistości jednocześnie wskazując minisy "waszego" postrzegania świata nie idę jak owieczka za prezesem i większością. Ale wasza racja jest najważniejsza i niech tak zostanie, zamknijcie się na wszystko i na wszystkich w geccie. Ps. min. przez szlabany nie mieszkam w sielance, świadomnie wybrałem mieszkanie we wspólnocie mieszkaniowej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Tomasz 85(2019-01-05)
  • A Ty Egoniasty gdzie stawiasz swojego Tico czy Cinquecento?
  • @Tomasz 85 - Bardzo mnie to nie obchodzi czym się kierujesz w życiowych wyborach ale skoro masz chęć pisać o tym to sobie nie żałuj. Skoro za 50 zł bez problemu każdy może sobie kupić pilocika to po co ten lament. Niech każdy żyje swoim życiem, wszyscy będą zdrowsi i szczęśliwi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    Egoniasty(2019-01-05)
Reklama