UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • " Niewinni się bronią a winni siedzą " - Ja się broniłem i mi w Sądzie dołożyli drugie tyle w stosunku do wyroku nakazowego, bo chciałem się bronić, ponieważ byłem całkowicie niewinny. Jeżeli jest słowo przeciwko słowu, to zawsze w Sądach uznają, że policjant mówi prawdę a Ty po prostu kłamiesz ! Tak wygląda niestety sprawiedliwość w polskich Sądach.
  • Policjanci zawsze chodzą we dwójkę dlatego nigdy nie jest słowo przeciw słowu. Nie właściwie się broniłeś, należało podważyć tą nieprawidłowość.
  • @D_na - - Coraz bardziej mnie rozśmieszasz !!!!!
  • Dla mnie za to co raz bardzie staje się oczywiste, że kręciłeś w zeznaniach albo próbowałeś wchodzić w układy z policją no i dołożyli ci w sądzie za zychwałość. Rozmowy nie prowadzisz tylko zbijasz ja dzieciak. Pocieram policjanta, którego tak opluwasz na tym forum. Nie dał się wrobić w twoje chytre zagrywki.
  • @D_na - " Pocieram policjanta, którego tak opluwasz na tym forum" - To go pocieraj dalej, a policjant powinien być przykładem jeżeli chodzi o praworządność i nienaganne zachowanie bez używania agresji niczym kompletnie nieuzasadnionej. Kropka
  • @D_na - Mam wrażenie, że jesteś kimś z innego świata albo udajesz takiego, kompletne beznadziejne myślenie, nierealistyczne!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    jesteśjakiśdziwny(2018-08-05)
  • @jesteśjakiśdziwny - Jesteś spryciarzem, którego skazano rzekomo za niewinność. Zbaczanie z głównego tematu świadczy tylko o twoje słabości. Ja wierzę w twoją winę redaktorku czy adminie portelu. A teraz możesz bawić się słowami i lajkami dalej.
  • @D_ma - Jesteś " świetnym " Sherlock Holmes - co za wspaniała orientacja w temacie. .. brawo hi, hi, hi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    hihihi(2018-08-05)
  • @hihihi - Zażyj lekarstwa
Reklama