UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Co on opowiada!!! Panie Krawcewicz puść Pan policjantów na ul. niech pilnują przejść i zakazów zatrzymywania, to co dzieje się w okolicach przejść w sąsiedztwie um (Zielona, Kosynierów, Słoneczna) woła o pomstę do nieba. A gdy już przesadzają z parkowaniem i dzwoni się pod 997 to niewiedzieć czemu zgłasza 112 i interwencji podjąć nie chce tylko karze bawić się w policjanta i wszystkich popełniających wykroczenie spisać i mu podać. A nie raz nie dwa widziałem auto przy samym przejściu 10-15 cm. jedzie radiowóz obok i nic, a za chwilę ten sam radiowóz (bez uprzywilejowania) zawraca na 12 go lutego (skrzyżowanie z Nowowiejską), a z tego co wiem sygnalizator kierunkowy zabrania takiego manewru. Zacznij Pan nauczać swoją formację przepisów i bezpieczeństwa a później bierz się za obywateli. Czy zmyślam?? Mam nagraną rozmowę ze 112, oraz można podejść w owe miejsca i przy co najmniej jednym zawsze jest jakieś auto zaparkowane, na Zielonej jest to przeważnie srebrny ford focus kombi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    4
    Ciekawski(2020-02-21)
  • @Ciekawski - W internecie sam pan widzi są wszędzie, ale tam, gdzie trzeba to już niestety ich nie widać!
  • @Ciekawski - "interwencji podjąć nie chce tylko karze bawić się w policjanta i wszystkich popełniających wykroczenie spisać i mu podać. "- Super !!! Ha, ha, ha. .. .. można, ale niech policjanci oddadzą kasę, to będziemy za nich robotę robić, nie ma problemu! A może problem jednak jest, bo to kasa nas wszystkich!
Reklama