UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zdrowia życzę wszystkim "pyskaczom". Jak dostaliście 500+ i dalszą "kiełbasę", to macie na prywatne wizyty u medyków ? !. Młodzi żądają pieniędzy na poprawę systemu usług medycznych, Jak lekarze będą dostępni na NFZ, to NIE wydacie na prywatne porady. Kolejka pół roku na rezonans, do kardiologa - za tym jesteście ? Trochę myślenia by się przydało. PIS nie dba o ludzi, PIS-owi zależy tylko na wyborcach. Zagłosujesz na "kiełbasę " czy na "Twoje zdrowie " ? Ja popieram protest i żądania rezydentów.
  • Głupi i naiwny to jesteś ty. Główny ich postulat to podwyżka płac a przy okazji może pacjent. pacjent za wszystkich rządów był i będzie na końcu łańcucha pokarmowego. Szkoda, że tak o pacjenta nie dbają jak się na wizytę idzie- mają głęboko gdzieś. Co innego prywatnie- też g. .. pomogą ale za kasę przynajmniej prawie zad liżą.
  • Nie mam 500+. Do lekarza i tak MUSZĘ chodzić prywatnie bo na NFZ zlewka totalna a jestem poważnie chora. .. .
Reklama