UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński @Zen - PS2.Garść cytatów z nadwiślańskich neoliberałów: "Polacy są niewydajni" - to Jeremi Mordasewicz, "Czas odzwyczaić się od umów o pracę" - to Henryka Bochniarz, "Sklepy wielkopowierzchniowe zwolnią pracowników i wprowadzą kasy samoobsługowe" - to red. Piotr Miączyński, "Wszyscy narzekający to homosovieticusy" - to Witold Gadomski, "500+ to utrzymywanie patologii i zatrzymywanie kobiet w domu" - to red. Dominika Wielowieyska, "Gospodarka pędzi i mamy rynek pracownika" - to red. Patrycja Maciejewicz. Same neoliberalne tuzy z Czerskiej i okolic, jeszcze red. Lisa bym zacytował, ale tego to się brzydzę zwyczajnie więc spuszczam na niego zasłonę milczenia; Hashtagi: #KapitalizmKanibalizm,#NiewidzialnaRekaKradnie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    RobertKoliński(2019-09-20)
  • No ale przecież to eksperci popularni w Gazecie Wyborczej, te cytaty o wydajności to są pewnie sprzed ładnych kilku lat. Natomiast kasy samoobsługowe przecież już wprowadzają. Teraz jak u nas jest niedobór pracowników to przecież większość dostaje umowy o pracę. U mnie w latach 90 było 10 ha, a teraz mam ok 30 i mam nadzieję dalej się rozwijać i nie muszę jeździć do pracy za granicę dzięki temu.
  • No ale przecież to eksperci popularni w Gazecie Wyborczej, te cytaty o wydajności to są pewnie sprzed ładnych kilku lat. Natomiast kasy samoobsługowe przecież już wprowadzają. Teraz jak u nas jest niedobór pracowników to przecież większość dostaje umowy o pracę. U mnie w latach 90 było 10 ha, a teraz mam ok 30 i mam nadzieję dalej się rozwijać i nie muszę jeździć do pracy za granicę dzięki temu.
Reklama