UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • zatorze sie wyludnia czyli co, olac tych co zostali i maja stac na szlabanach ? pozdrawiam goscia ktory nic nie zrobil. ..
  • Nie musisz " stać na szlabanach ". Możesz wleźć pod jadący pociąg, będzie jednego idioty mniej.
  • puszcze cie przodem kimkolwiek jestes :)
  • Poseł powiedział także, że prowadzi rozmowy z Energą, by w obiektach na ul. Piłsudskiego powstał oddział Energa Operator, — To jest około 300 miejsc pracy, a przedsiębiorcy będą mogli załatwiać wszystko w Elblągu — mówił Wilk. Pytany o to, czy będzie kandydował na prezydenta Elbląga powiedział, że jeśli będzie taka decyzja, to ją rozważy na poważnie. — Obecnie prowadzone są badania nad rozpoznawalnością kandydatów, by określić jakie szanse mają w wyborach. Nie kryguję się, gdy taka decyzja zapadnie, że mam to być ja, to muszę do tego poważnie podejść. Jestem samorządowcem z krwi i kości i na pewno mam doświadczenie. Ale poczekajmy, zobaczymy. Na razie robię swoje — mówił poseł Wilk.
  • nie musisz nikogo puszczac przodem, nie pamietam jak zatorze wygląda, tak rzadko tam bywam :-) żeby dla paru ludzi robić taka aferę
  • Prawda. Traktują nas jak trędowatych, "bo z Zatorza"....Przecież tu również mieszkają ludzie . Ile razy pogotowie ,czy straż pożarna czekała na otwarcie szlabanu???? Troszkę wyrozumiałości.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    Mmmmmmm(2018-03-15)
  • No ruch na tych przejazdach straszny macie. Też uważam, że to idiotyczna inwestycja. Wiadukt na dzielnicę kojarzoną z barakami.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    +×#$%__?(2018-03-15)
  • Wrobel za to zrobił - skandaliczne są jego rządy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    alusia(2018-03-16)
Reklama