UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Popatrz na wspaniałe autostrady Na drogi, na których nie znajdziesz wybojów Rosną nowe bloki i nie ma wypadków W czystych szpitalach ludzie umierają rzadko Mamy extra rząd i super prezydenta Ci wszyscy ludzie to wspaniali fachowcy Ufam im i wiem, że wybrałem swoją przyszłość Za rękę poprowadzą mnie do Europy Jest super Jest super Więc o co Ci chodzi Mamy tolerancję wobec innych upodobań Kościół zaciekle broni najbiedniejszych Bogaci są fajni i w miarę uczciwi Policja surowo karze złych przestępców Jest super Jest super Więc o co Ci chodzi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    Bezdomny(2015-05-16)
  • Zacytuję Ciebie kolego :-"Jest super Więc o co Ci chodzi ?". A czemuś Ty -bezdomny ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Alojzy1(2015-05-16)
  • Drogi Alojzy1.Jeżeli nie wiesz co to jest ironia to podaję w skrócie jej definicję: Ironia (grec. εἰρωνεία eironeía, dosłownie „przestawienie, pozorowanie“) – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy. W klasycznej retoryce ironia stanowi jeden z tropów, jest zaliczana także do podstawowych kategorii w estetyce. W rozumieniu potocznym ironię utożsamia się z zawoalowaną kpiną, złośliwością, wyśmiewaniem, dystansem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Bezdomny(2015-05-16)
  • @bezdomny. Ależ ja wiem co to ironia. Dla tego tak napisałem. Ale wiesz Powskie lemingi co się dziś Pochowali w pisnicy biura PO tego nie POjmą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    ALOJZY1(2015-05-17)
Reklama