UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zennon, widziałem taką akcję o jakiej pisałem wcześniej, nie raz. Tak jak już Ci napisałem. Zrób tak jak mówisz a Policja Cię zatrzyma i będzie chciała wręczyć mandat. Jak będziesz chojraczył i cytował te swoje przepisy itp. to pies powie, że widział jak pieszy przez Twój przejazd zwolnił kroku, czyli mu przeszkodziłeś. Drugi pies potwierdzi. Jak będziesz dalej fikał to sprawa w sądzie a tam sędzia jeszcze dołoży, bo zawsze wierzy psom a nie Tobie. Pozdrawiam!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    vkpjack(2017-02-21)
  • @vkpjack - Widzisz. .. O ile nie raz widziałem zatrzymywanie i karanie za wyprzedzanie na pasach bądź omijanie stojącego samochody, który zatrzymał się w celu przepuszczenia pieszych (ba, nawet raz policjanci mi samemu zrobili na tym samym przejściu test ze znajomości przepisów jadąc 20 km/h przez pasy i czekając czy będę jechał szybciej na pasie obok), o tyle ani razu nie widziałem aby przyczepili się do kierowcy w sytuacji jak na początku tego wątku, czyli pieszy stawia nogę od strony wieżowców, a przy Elzamie przejeżdża samochód. I sorry, ale nie uwierzę, że policja mogłaby kogokolwiek za to ukarać. O ile w przypadku, gdy przejedziesz 2 metry od pieszego, to można się sprzeczać czy musiał przez Ciebie zwolnić czy nie, o tyle te kilkadziesiąt metrów jest nie do wciśnięcia jako wykroczenie. Nie wierzę, że jakikolwiek policjant byłby tak głupi, aby ryzykować problemy w pracy gdy ktoś nagra jego naginanie przepisów i przekraczanie uprawnień i zrobi z tego odpowiedni użytek, tym bardziej, że wielu kierowców jeździ z kamerkami (ja sam dla własnego bezpieczeństwa niemal non stop jeżdżę z telefonem nagrywającym drogę). Również pozdrawiam!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Zennon(2017-02-21)
Reklama