UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Rychu12357 - To oddaj to prawko, bo kompletnie nie rozumiesz pojęcia "ustąpienie pierwszeństwa". Jeśli dla Ciebie jest to równoznaczne z bezsensownym zablokowaniem ruchu we wszystkich kierunkach, to znaczy że prawko powinieneś mieć co najwyżej na taczkę. Nie chce mi się już z Tobą gadać, poszukaj sobie u wujka google co znaczy "ustąpienie pierwszeństwa pieszemu"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Zennon(2017-02-21)
  • Gratuluję wiedzy z Google. Masz rację Google prawdę Ci powiedzą. Na marginesie jestem także egzaminatorem. Przyjdź to sam Ci wykładnię Kodeksu ruchu drogowego bo chyba nigdy Ci nie przeczytałeś.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    rychu 1247(2017-02-21)
  • @rychu 1247 - Taki z ciebie egzaminator, jak ze mnie papież. Przecież ty człowieku nie masz pojęcia o przepisach ruchu drogowego. Przestań fantazjować.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Zennon(2017-02-21)
  • @rychu 1247 - Google też doprowadzi cię do oficjalnych informacji policji. Więźba o tym gdybyś choć przez chwilę użył tego, co masz pod czaszką.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Zennon(2017-02-21)
  • @rychu 1247 - Treść zamieszczona przez KMP Gliwice: "Podstawowym obowiązkiem kierowcy jest ustąpienie pierwszeństwa pieszemu przechodzącemu na pasach. Oznacza to, że ruch kierowanego przez nas pojazdu nie może zmuszać osoby pieszej do zatrzymania się, zwolnienia czy przyśpieszenia kroku. " Proste, prawda? Tylko trzeba chcieć zrozumieć, a nie wymyślać historyjki i fantazjować kim chciałoby się być w przyszłości. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Zennon(2017-02-21)
Reklama