UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Powinny być tam światła . Żaden uj się nie zatrzyma
  • światła są 50 m dalej
  • żadnych świateł, tylko zwiększona uwaga przede wszystkim kierowców, ale również i pieszych, bo wielu, na ulicach dwupasmowych, jak się pierwszy kierowca zatrzyma, to walą w ciemno nie patrząc, czy drugim pasem ktoś nie jedzie. Ja rozumiem, że pieszy ma pierwszeństwo, ale pieszy to tylko 50-100kg a samochód to 1-2 tony masy puszczonej w ruch. Tak więc więcej rozwagi dla obu stron
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    29
    2
    obserwator77(2016-08-26)
  • @obserwator77 - Nie wolno wyprzedzać przed przejściem. Jak dojeżdżasz do skrzyżowania i widzisz ze masz większość predkosc od poprzedzającego cie pojazdu powinieneś zwolnic. Ja tak zawsze robie i nigdy mi się nie zdazyla grozna sytuacja.
  • @HvK - Tak jak nie wolno wyprzedzać przed przejściem tak samo nie wolno wchodzić na przejście jak mimo to jakiś wariat wyprzedza lub nie zatrzymuje się bo pieszy w tym wypadku z masą samochodu nie wygra !!! I co z tego, że kierowca poniesie karę ? Pieszego to nie wskrzesi !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    przejście(2016-08-26)
  • postawić znak strefa zamieszkania!!!!!
Reklama