UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W Elblągu jest plaga wyprzedzania na pasach. Jak wychodzę na spacery z dziećmi to gdyby nie przewidywanie zdarzeń oraz rozwaga codziennie byłbym wraz z dziećmi pod kołami samochodów. Nagminna sytuacja wygląda tak, że jedno auto na jednym pasie się zatrzymuje, a na drugim auta jadą jakby nigdy nic. Najgorsze jest to że to nie jest pierwszy moment, że ten drugi kierowca się zagapi. Zdążę wejść na pierwszy pas i czekać, aż pędzące auta przejadą czasami wyciągając nogę na ich pas ( pukają się wtedy w moją stronę po czole). Policji nie widać a to przecież wyprzedzanie na pasach. Trzeba montować kamery w autach i wykluczać potencjalnych zabójców z naszych ulic. Proszę wszystkich o rozwagę. Sam jestem kierowcą i bardzo dużo przemieszczam się po mieście. Nie mówię, że jeżdżę wolno czy szybko, ale co najważniejsze ostrożnie i staram się przewidywać możliwe zdarzenia. Dlatego dziwią mnie ludzie trąbiący na mnie jak stoję przed skrzyżowaniem, gdy nie ma miejsca na kontynuowanie jazdy za skrzyżowanie itp. Pozdrawiam i jeszcze raz apeluję o ostrożność.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    1
    nogazgazuwmiescie(2016-06-07)
  • Tak, bardzo ważne jest przewidywanie. Widać, że wielu poruszającym się na kółkach, czy też pieszo tego bark. Faktem jest, że im młodszy kierowca, tym większa brawura. I pewnie wychodzą z założenia, że w swojej metalowej puszce są panami dróg. ..
Reklama