UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Prima donna - Art. 13 Prawa o ruchu drogowym nakłada na pieszych obowiązek zachowania szczególnej ostrożności przy przechodzeniu przez przejście dla pieszych. W takich sytuacjach pieszy jest obowiązany m. in. do oceny prędkości nadjeżdżających pojazdów; zachowaniu ostrożności przy niesprzyjających warunkach oraz ograniczonego zaufania dla innych uczestników ruchu. Czasami żałuję że pieszym nie można dołożyć trochę oliwy do głowy. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    4
    Kierowca_elb(2017-11-27)
  • Kierowco ALE ty piszesz o sytuacji kiedy pieszy MA PRZEJSC a my piszemy o tym kiedy pieszy jest JUZ NA JEZDNI....Ty wogole czytasz ze zrozumieniem?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    7
    Prima donna(2017-11-27)
  • @Prima donna - Uważasz więc, że na przejściu dla pieszych, pieszy gdy już wejdzie, nie ma żadnych obowiązków ??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    Kierowca_elb(2017-11-27)
  • @Kierowca_elb - Pytanko. .. Kiedy i gdzie uzyskałeś prawo jazdy? Zdajesz sobie sprawę, że po ostatniej nowelizacji przepisów Art. 13 stracił nieco na aktualności? Teraz zarówno piesi jak i rowerzyście w terenie zabudowanym są świętymi krowami. Koniec- kropka. Nie do końca podoba mi się ten przepis, ale niestety tak stanowi prawo i my - jako kierowcy musimy go bezwzględnie przestrzegać. Jeśli nie zgadzasz się z tym, to daj sobie spokój z jadą samochodem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    innykierowca(2017-11-27)
  • @innykierowca - Odpowiedź, a gdzie ja piszę że nie przestrzegam przepisu i namawiam do łamania ?? (pomijam, że zapewne masz na myśli że mam obowiązek przepuścić pieszego gdy stoi i czeka). Wszystko co piszę, piszę o EWENEMENTACH, gdzie kierowca (też człowiek) się zagapi, nie zauważy, COKOLWIEK, i ew. skutkach dla mnie (jako kierowcy) i dla Pieszego. Nadmienię, że przepisy w stosunku do pieszych "Zachowanie szczególnej ostrożności" się nie zmieniły. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Kierowca_elb(2017-11-27)
Reklama