UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Margo ! Kierowca skręcający w prawo na zielonym powinien pamiętać że w tym czasie także mają zielone piesi i rowerzyści ( na wprost ) Jestem pieszym, kierowcą i rowerzystą więc ja akurat nie dam się potrącić. Mam akurat na mysli przejście w kierunku aresztu śledczego od parku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    trzywjednym(2017-06-09)
  • Skoro pieszy kierowca i rowerzysta to musisz być tępy jak druga strona mesla. A dlaczego ? Już wyjaśniam. No to jest pomieszanie kreatyna z debilem i nieuatraszonego. Kretyn bo jak wbija do lba pieszemu ze może iść na przejściu A samochody mają się zatrzymać to lesie nie patrzy nq nic. Debil bo może rowerem wszędzie i na chodniku i na ulicy i po trawniku dosłownie wszędzie, co gorsza jeden obok drugiego jadą w tych sciskajacych jajka i mózg strojach. prawo nie mówi że możesz jechać obok jeden obok drugiego, prawo mowi mówi ze masz jechać bezpiiecznie A wy jezdzicie niebezpiecznie stad was unicestwiaja kierowcy tak jak moja lampa na komary. Bzyk i lezycie Ale może to i lepiej selekcja naturalna wyeliminuje słabe i niedorozwiniete jednostki zagrażające życiu i zdrowiu innych.
Reklama