UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wina jest kierowcy, ale Dresblongi wiedzą swoje. Jeżdżę zarówno samochodem i rowerem, z moich obserwacji wynika, że to akurat większość kierowców nadaje się do tarcia chrzanu. Siedzą w tych swoich gnojowozach, uważają się za mistrzów kierownicy. Nie ustępują pierwszeństwa na przejściach dla pieszych, gdy ten jest już na pasach. Parkują gdzie popadnie, bo biedoty nie stać na bilet do parkomatu. Jeździcie w tym śmiesznym mieście i później, w większych metropoliach widać, kto nie ogarnia. NE, NEB i tak dalej i tak dalej. Mogę wymieniać bez końca. Czekam na minusy mistrzowie :)
  • Ależ Ty durny, aż żal czytać takie wypociny na poziomie gimnazjum... skoro sam jeździsz samochodem to też jest dla ciebie gównowóz...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Asasad(2018-07-28)
  • Wnioskuję to z tego, że  tak lubisz jazdę rowerem a smarujesz kierowców do bólu. Zapewne jesteś niedzielnym kierowcą, który tylko wystawia samochód z garażu pod blok i do kościoła co by wszyscy widzieli łącznie z księdzem. Co więcej powiem. Skoro jesteś rowerzystą to chyba w tej twojej mało miasteczkowej głowie powinna być świadomość, że rowerzysta zawsze jest przegrany w starciu z pojazdem. Moje prośbą do ciebie jest następujące: podaj przepis mówiący o tym, że rowerzysta wjeżdżając na przejście ma absolutne pierwszeństwo a jeśli je ma to w jakich przypadkach. Dla czego kierowca skrecajac w prawo ma patrzeć w prawo skoro musi ustąpić pierwszeństwa pojazdom z lewej? Dlaczego rowerzysta nie zachował zasady ograniczonego zaufania, jak i szczególnej ostrożności skoro widziała że zbliża się do przejścia? Czy ty jeżdżąc rowerem wjeżdzasz rowerem bo ktoś nakładl Ci bzdur do głowy, że możesz. I pewnie powiesz, że kij ma dwa końce ale czytając twój komentarz mogę śmiało zapytać ile końców ma pół kija?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Wieczór mnie nastraja(2018-07-29)
  • @jdjd - jdjd - dziwna przypadłość kierowców: gdy idę pieszo zatrzymują się przed pasami i nie tylko, gdy jestem rowerem już tak kolorowo nie jest
Reklama