UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Brzydko napiszę (ale zaznaczam że też jestem kobietą) mimo tego że źle bo baba jest babą, to wypadek spowoduje jakis 30 latek z udziałem "beemki" (bo kozak, bo szalał, bo bmw) wypadek spowodowany przez starszą osobę (bo za stary żeby jeździć) wypadek który spowodował 19 latek bo za młody i nie ma doświadczenia. .. .Na to wychodzi że żaden wiek nie jest odpowiedni i nawet płeć :D. Ja mam 40 lat (tak tak jeszcze wszystko przede mną) ale mam prawo jazdy od 18 roku życia (mieszkałam na wsi i były problemy z dojazdem na studia). Nigdy ale to nigdy nie miałam żadnej stłuczki, żadnego potrącenia i ani jednego punktu karnego, czy nawet pouczenia przez drogówkę. Mój dziadek ma 83 lata. Biega (!), jeździ na rowerze i gra lepiej w piłkę od swoich prawnuków, a autem jeździ od 60 lat i na koncie 1 mała stłuczka z winy innego kierowcy, zero potrąceń z udziałem pieszych i. .. dwa mandaciki za złe parkowanie;)
  • O to mi właśnie chodzi. Można już sobie darować ten stereotyp głupiej baby. Jest XXI wiek. Kobiety od dziesięcioleci są świetnymi sportowcami, kierowcami, prowadzą firmy, robią kariery naukowe. Nigdy nie czułem się tak bezpiecznie w samochodzie, gdy za kółkiem siedziała któraś ciocia, lub znajoma. Za to jeżdżąc z niektórymi znajomymi płci męskiej nie raz serce mocniej biło. Dziwne, że kobieta za kółkiem nadal budzi tyle emocji, skoro już niemal połowa kierowców jest kobietami.
  • Szacunek dla pani jestem pełna podziwu to co pani napisala proszę się nie przejmować tymi idiotami co piszą o kobietach itp źle... Przecież muszą skomentować bo hy nie przeżyli....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Szacunek (2019-12-04)
Reklama