UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Odkąd pewnego razu jadąc rowerem zostałem prawie potrącony przez samochód wykeżdżający z posesji to przed takimi miejscami z których nagle ktoś może wyjechać mocno zwalniam. Wolę jednak dmuchać na zimne i być cały niż liczyć przestrzeganie przepisów przez innych. Będąc pod ziemią świadomość że to ja miałem pierwszeństwo na niewiele mi się zda.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    Tadekk(2019-06-03)
  • @?????- Rowerzyści przynajmniej nie trują środowiska i innych ludzi. Za rezygnacje z auta i przeniesienie się na rower to powinny być wręcz granty. Przynajmniej połowa posiadających auta tak naprawdę ich nie potrzebuje. Mam prawo jazdy ale auto mi nie potrzebne. Rowerem wszędzie w Elblągu szybko dojadę, gdy to niezbędne to skorzysta się z autobusu lub taxi. A co do rowerzystów na jezdniach to już pretensje nie do nich, że ze ścieżkami rowerowymi u nas nie najlepiej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    PanRowerek(2019-06-03)
  • Nauczcie się czytać ze zrozumiem! Czy w miejscu wypadku widzicie przejście dla pieszych? Rowerzysta jechał prawidłowo! To kierowcy samochdow maja za nic rowerzystów! Niestety kierowcy nie zwracają uwagi na rowery. Kierująca Renault wymusiła pierwszeństwo i to ona będzie płacić, za naprawę swoje auta, nowy rower oraz za leczenie i rehabilitację poszkodowanego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Johny123(2019-06-03)
Reklama