Środa 24-04-2019, imieniny Grzegorza, Horacego
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pożegnanie z mundurem

 
Elbląg, Pożegnanie z mundurem
Uroczystość zakończyła wspólna fotografia, fot. st. chor. Sławomir Tessar

24 stycznia 2014 roku był ostatnim dniem służby w szeregach 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej dla 7 oficerów i podoficerów Dowództwa Dywizji.

W tym dniu z mundurem pożegnali się;
     płk Jarosław Jabłoński – Dyspozycja Dowódcy 16 PDZ;
     mjr Wiesław Okliński – Starszy Oficer Wydziału Wychowawczego Dowództwa Dywizji;
     kpt. Jerzy Gutowski – Oficer Wychowawczy Wydziału Wychowawczego Dowództwa Dywizji;
     kpt. Witold Kortyka – Oficer Wydziału G – 6 Dowództwa Dywizji;
     st. chor. sztab. Zygmunt Warda – Pomocnik Dowódcy Dywizji ds. Podoficerów;
     chor. Piotr Pietrzak – Podoficer – Specjalista Wydziału Służby Zdrowia Dowództwa Dywizji.
     Ponadto pożegnaliśmy mjr Pawła Zaganiaczyka, Starszego Oficera – Tłumacza Wydziału G – 5 Dowództwa Dywizji, który z dniem 3 lutego obejmuje stanowisko Szefa Sekcji Wychowawczej w 9 Brygadzie Kawalerii Pancernej w Braniewie.
     W trakcie uroczystej zbiórki w Sali Tradycji 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej, w której udział wzięli, Dowództwo, pracownicy wojska, zaproszeni goście oraz przyjaciele i koledzy, Dowódca 16 PDZ, gen. dyw. dr Leszek Surawski, bardzo wysoko ocenił dotychczasową współpracę, realizację zadań służbowych oraz wielki zasób wiedzy na dotychczas zajmowanych stanowiskach przez żegnanych oficerów i podoficerów. Zarówno Dowódca Dywizji jak i wszyscy obecni na uroczystości przekazali także życzenia wielu sukcesów i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
     W czasie uroczystej zbiórki, przedstawiono także nowych pracowników wojska Dowództwa Bursztynowej Dywizji oraz Klubu 16 Dywizji. Są to Panie – Emilia Dzięgielewska, Ewa Jakiel oraz Teresa Nowaczyk. Generał Surawski życzył Paniom wielu sukcesów, szybkiej adaptacji na stanowiskach służbowych i wiele pomyślności w pracy jak i w życiu osobistym. Uroczystość zakończyła wspólna fotografia.
mjr Zbigniew Tuszyński, rzecznik prasowy 16 PDZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Domena .pl
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata (bez czytnika)
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata