UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Rządy Pis doprowadzą Was drodzy wyborcy, czyli nas- cały naród do lat 50-tych ubiegłego wieku, kiedy to jedyne słuszne poglądy wyznaczała partia, a każde odstępstwo myślowe było karane więzieniem. Pomyślcie o tym przy następnych wyborach parlamentarnych. Może jeszcze naprawimy ten kraj.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    73
    77
    Pis-nie!(2017-07-21)
  • @Pis-nie! - Jak te wybory będą jeszcze demokratyczne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    11
    rzeźnik(2017-07-22)
  • A gdzie by nas zaprowadziła rządy PO ?. Jednak wolałbym lata 50 w porównaniu do tego co dzieje sie na ulicach Niemiec, Francji, Włoch, Wielkiej Brytani. Chcę chodzić swobodnie, bezpiecznie po ulicach, a jak już mam dostać w morde to wolę od Polaka niż Ciapaka. Teraz bedzie hejt bo wypisuje sprzeczne poglądy niż reszta ludzi. Ale jedno musze przyznać... KRAJ JEST PODZIELONY. PO z Nowoczesna beda skakac do gardeł PiS i na odwrót co w efekcie doprowadzi to do starć na ulicach. Naród wspaniały ... I na koniec tylko dodam że nie faworyzuje PiS, jednak podobają mi sie niektóre z ich pomysłów. Tak więc albo uda sie znaleźć wspólny temat do rozmow, politycy przestana sie na siebie obrażać (w co baaardzo wątpię), albo bedzie jak na Ukrainie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    I tak się nie znam.(2017-07-22)
  • @I tak się nie znam. - Może by nie zaprowadziły ale na pewno by nie wyprowadziły i nawet nie próbowały wyprowadzać z Unii - chodź sobie spokojnie po ulicach tyraj za parę groszy miej głodową emeryturę i licz na to że moooże państwo da ci leki za zeta - tak za 10 lat jak nie dalej - PO chociaż nie rozdawała ludziom lekką ręką stówki co miesiąc - ok - nie byli święci - ale to co te czuby robią - sory - ja się na taką Polskę nie pisałem i na pewno nie mam zamiaru w przypadku ewentualnego konfliktu zbrojnego bronić chorych i poronionych ludzi w warszawie a oni w tym czasie wsiądą w nowo kupione samoloty i spieprzą za granicę - Tak wszyscy gadają na tą unię - ale eurasie dobre co - fajnie jest pojechać do DE czy NL czy UK i sobie zarobić w miesiąc tyle co tu przez 3 albo i więcej miechów - gdyby nie kasiorka z unii to byście dalej jeździli po wyboistych drogach - niestety Unia to nie bankiet na którym można się nażreć beknąć i wstać od stołu - to hipermarket - bierzesz towar i płacisz przy kasie - a ceną są uchodźcy - mi tam ciapate nie przeszkadzają - co to jest 2-3 tys na 35 mln kraj ? Polski rząd wstał z kolan i mocno przyj. .. bał glacą. Dyktatorek powoli dąży do tego żeby było jak w Turcji - już Erdogan powoli odcina obywatelom neta - chcecie gorszego PRL to siedźcie dale w domach i czekajcie na listonosza z renciną
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    Kolex00(2017-07-22)
  • @Pis-nie! - Ten kraj - znamienne
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    gutek1000(2017-07-22)
Reklama