UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mam nadzieje że tych co zastrajkują wcześniej czy później zwolnią.
  • Strajkuje ponad 99 % nauczycieli. Nie zwołania bo nie będzie kogo zatrudnić.
  • No raczej ... a dzieci nichaj uczą .... no właśnie kto? Może ty?
  • a dzieci niech uczy ulica i PiSszlam - szczam na pis ciepłym falistym - i na tych co na nich głosowali -
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    Georg2(2019-04-04)
  • pobożne życzenie tak jak pisowska Polska miodem i mlekiem płynąca - a wy się daliście ogłupić - co anonimie ? sam podwyżkę byś chciał co ? - tylko nie wiem czy pensji czy zasiłku na którym jesteś
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    pedro33(2019-04-05)
  • Zobacz ile młodych osób studiuje na pedagogice, kadra nauczycielska by się znalazła. A poza tym co strajkują zaraz rura by zmiękła i nie odpuścili by takich posadek po 18 godzin tygodniowo, a podwyżki chcą po 1 000 PLN. Ja wiem, że tych godzin wychodzi więcej o ile nauczyciel się poświęca dla dzieci, ale są i tacy co pracują tylko po 18 godzin tygodniowo, a wołają podwyżki po 1 000 PLN, a to jest często połowa pensji ludzi najmniej zarabiających !!!! Są mocni w grupie i nie liczą się z dziećmi, rodzicami, z nikim. ZNP omamił podwyżkami. Dla mnie powinni część nauczycieli pozwalniać dla przykładu i zatrudnić młodych, w końcu jest wolny rynek, zawsze mogą szukać lepiej płatnych prac.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Anonimek1(2019-04-05)
  • Już brakuje nauczycieli, a więc niech zwalniają.
  • @Anonimek1 - Tylko gdzie ci studenci są, skoro do szkoły do pracy za marne stażowe nie chcą przyjść?.
Reklama