UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • hen33,umysł to ja mam bardziej swiatły jak ty. Róznica jest taka, że ja widzę dobre i złe strony, tylko, ze tych złych w PiSie widzę wiecej. Słucham Dydy i bzdury jakie wygaduje moga tylko takich jak ty zadowolić, bo ja obiecani słyszę od pół wieku i jak narazie to żadna z partii nie mówi prawdy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Buchuhuhu(2015-03-01)
  • podtrzymuję moją diagnozę twego umysłu, chociaż zachodzi jeszcze jedna ewentualność, jesteś skrajnie nie obiektywny albo jesteś fanatykiem PO. Bo po prostu kłamiesz jakobyś widział i rozważał dobre i złe strony jakiejś partii, gdybyś rzeczywiście to robił to nie pisałbyś takich bzdur. Przypomnę tylko rozłożone wojsko (i to w obliczu realnego zagrożenia) finanse takie że Polska jest na skraju bankructwa (w Warszawie zaiwania licznik pokazujący stan zadłużenia państwa i w konsekwencji każdego Polaka, a wymyślił to Balcerowicz), energetyka leży, rolnictwo, gospodarka morska, polityka historyczna, wymiar sprawiedliwości itd. wszystko leży na łopatkach i tak można wyliczać bez końca, i to w sytuacji gdy PO-PSL opanowali WSZYSTKIE ważne i mniej ważne instytucje w państwie. Afera goni aferę przypomnę tylko "aferę taśmową" i "amber gold". No i oczywiście ilość lat rządzenia PiS dwa, PO chyba już będzie 8 latek. Więc przestań bredzić o jakimś ważeniu dokonań, te gadki wiesz gdzie możesz sobie wsadzić.
  • Nie jestem fanatykiem ani PO ani PiSu, tylko mam oczy normalne i widzę normalnie, mysli mam zdrowe. Afery były i będa, tylko, ze prowokuje sie je. Jeżeli popierasz Terlikowskiego, który mówi, że pigułka, ,Po" jest gorsza od ksidza pedofila, to nic dodać, to jest twój sposób myslenia (jakże swiatły). Jak słucham nienawiści płynacej w dyskusjach TV Trwam, to ja takiej demokracji mówię NIE! To dowodzi, ze ty masz umysł zniewolony. Myślę, ze i tak tego nie zrozumiesz, więc dyskusja zbedna. Żyj sobie w swoim zakłamanym swiecie, pełnym wiary w coś czego nie ma. A jak ksiądz pedofil zgwałci ci dziecko, to mów, ze, ,Bóg tak chciał".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Buchuhuhu(2015-03-02)
  • A jak Tam Gajowy miłośnik wskakiwania na fotele :P
Reklama