UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Włodku różnica między nami polega, ze ja mogę komentować do woli, a Tobie niestety nie wypada. Chyba, ze od razu napiszesz, ze występujesz tu jako amator pasjonat i wtedy ok. Pisz i gorączkuj się tu do woli. Ale wtedy też będziemy mówić o blogu, a nie portalu, który chce uchodzić za portal POWAŻNY i RZETELNY. Na takim portalu dziennikarz nie ujada jak mała sunia, bo jej ktoś nie pogłaskał. Takie teksty to się wkleja na "Pudelku" albo w jakimś brukowcu. To w takich "pismach" sugeruje się ton i jątrzy dyskusję. Ale nawet w tych brukowcach "dziennikarze" nie zniżaja sie do poziomu dyskutanta na forum, przynajmniej nie oficjalnie. Tu się nie należy spierać ale zastanowić troszeczkę za kogo chce się uchodzić, i jak mnie ludzie postrzegają. Jesli ktoś ma ambicje to stara sie być lepszy i nie poprawia tylko błędów logicznych, ortograficznych czy interpunkcyjnych, ale poprawia też retorykę i styl. Niestety widac, ze pomimo rzekomego wykształcenia i zapewne pokaźnego portfela, nie reprezentuje Pan sobą niczego. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć u wszystkich, a nie pisać pod publiczkę i totalnie tendencyjnie. Amatorszczyzna w najgorszym wydaniu i do tego żłobek na forum.
  • admin Neu, z pokorą przyjmuję do wiadomości Twoją bardzo subiektywna opinię. Mam tylko nadzieję, że nie aspirujesz do roli wyraziciela poglądów wszystkich Czytelników portElu.
Reklama