UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jeszcze chwila ktoś Uwagę albo Jaworowicz zaprosi. Co się tu dzieje- codziennie coś, a to ubranżawiają niby szkoły średnie, a to przedszkole likwidują. Mieszają w celu reorganizacji, a tak naprawdę więcej znowu w tym kolesiostwa, niż dobra dzieci. A to Sp23,a to przedszkole, a może trzeba było mądry plan wymyslić parę lat temu, a nie połaczyli coś, podzielili, a teraz szukają, a gdzie tu coś zamknąć, zabrać, czy połączyć. Kosztem kogo? Dzieci, od przedszkola po szkoły średnie, kosztem rodziców, bo będą dzieci siedzieć w szkołach do póżna, nawet przedszkolaki, kosztem jakości. .Narzekają, że a to złe wyniki, złe uczą w Elblagu. Przy ciagłych zawieruchach to na co liczą? To trwa od paru lat i końca nie widzę. Jako rodzic, dorosłych już dzieci stwierdzam- miałem kiedyś pewność, że moje dziecko będzie chodzić do klasy i szkoły do której dziecko zapisałem, nie zastanowiałem się czy może za rok szkoła bedzie w budynku B a nie A, Przedszkole będzie w przedszkolu, a nie kątem w szkole i Kasia, Marysia I Franek moje kolejne dzieci i dzieci sasiadów też będa tam chodzić, zawierac przyjażnie, a nie będą zastanawiać się nad tym gdzie ich szkoła będzie. Pomyślcie trochę nad tym, czy wszystkie zmiany po latach okazały się dobre?. .szukanie oszczędności na chwilę- rok, dwa, pomysły nowatorskie, nie zawsze są szcześliwie. .dzieci mniej, ale i potrzeby, problemy ich i wymagania coraz większe, więc nie porównujcie dzieci lat 80,90 do dzieci teraz, bo to gołym okiem widać, że nie to samo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    patrze(2015-11-16)
  • tu nikt nie szuka na siłę oszczędności, tu w końcu zaczyna się poważnie podchodzić do oświaty w Elblągu. No chyba, że zależy nam na tym, żeby szkoły marnie uczyły, były niedoinwestowane, ale kameralnie, ale zabawowo. I kto co tu likwiduje. Jakaś psychoza w tym elblążkowie, wszystkich was zaraz zlikwidują, bo tylko jest wam znane, ubranżowienie -likwidacja, przeniesienie - likwidacja. Czas zlikwidować swoją głupotę!!
Reklama