UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wielu Elblążan było oburzonych faktem, że na listach wyborczych W. W pojawili się dyrektorzy szkół i na tym się skupie. Śmiało mogę nazwać tych kandydatów „wyłudzaczami” gdyż oni sami od początku wiedzieli, że mandatu się zrzekną. Wykorzystali oni zaufanie wyborców, którzy jednak wierzyli, że mogą oni zasiąść w RM. Dzięki swojej rozpoznawalności, oraz sympatii innych zdobywali głosy na swoje nazwisko po to by ostatecznie zastąpiły ich osoby, których ich wyborcy mogą nawet nie znać - więc nie mają do nich zaufania. Wiem, że już od dawna ten temat wrzał i nie odkryłem nic nowego, ale po prostu chcę się z Wami podzielić moją opinią. Boli mnie taka nie uczciwość i na pewno nie tylko mnie. Według mnie ugrupowanie, któremu tylko zależy na tym by dostać jak najwięcej miejsc kosztem takiej manipulacji, nie zasługuje na chodź jednego reprezentanta. Takie działanie uważam za świadome oszustwo i wyrażam głęboki sprzeciw takim działaniom. Przez takie właśnie sytuacje jakość lokalnej polityki spada a wyborcy nie wiedzą komu ufać a komu nie co w późniejszym czasie może odbić się na frekwencji podczas głosowania.
  • @ZJ - Opinia w samo sedno trafiona.
Reklama