Piątek 22-03-2019, imieniny Katarzyny, Bogusława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Przyszłość zaczyna się już teraz

 

Dla niektórych to kolejny koniec roku szkolnego. Inni – uczniowie trzecich klas gimnazjum – stoją przed decyzją, która zaważy na ich życiu. Wybór szkoły to poważna sprawa, dlatego warto spojrzeć dalej i wybrać taki profil, który da zawód. W tym przoduje Zespół Szkół Techniczno Informatycznych, który ma dla przyszłych uczniów atrakcyjne kierunki. Zobacz zdjęcia z życia szkoły.

Zespół Szkół Techniczno Informatycznych to miejsce z tradycjami, która ma przygotować uczniów do wykonywania określonego zawodu. Od lat szkoła obserwuje rynek pracy i tak układa swoją ofertę, żeby ci, którzy ją skończą, mogli z powodzeniem znaleźć zatrudnienie. Placówka stawia na nowoczesne metody nauczania oraz praktyczną naukę zawodu. Zajęcia odbywają się m.in. w Centrum Kształcenia Praktycznego, natomiast w samej szkole znajduje się siedem sal komputerowych, są pracownie elektroniczne oraz pracownia CAD/CAM. Ponadto Zespół Szkół Techniczno Informatycznych współpracuje z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową, z wojskiem oraz z różnego rodzaju firmami.
     
     W nowym roku szkolnym pojawi się kilka całkowicie nowych kierunków. Nowością są takie specjalizacje jak technik telekomunikacji, technik teleinformatyk oraz technik urządzeń dźwigowych. Ci, którzy zdecydują się na trzyletnie kształcenie zawodowe, mogą wybrać takie kierunki jak monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych czy monter elektronik.
     Oprócz tego szkoła kształci przyszłych techników informatyków, logistyków, techników organizacji reklamy, handlowców, techników elektryków i elektroników, a także teleinformatyków. Można również wybrać zasadniczą szkołę zawodową o kierunku sprzedawca.

 


     W nadchodzących roku szkolnym – 2016/2017 – w Zespole Szkół Techniczno Informatycznych przy klasie technik logistyk oraz technik elektronik utworzona zostanie grupa Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Program nauczania jest tak skonstruowany, że uczeń wychodzi ze szkoły z zawodem oraz zna podstawy ratownictwa i pierwszej pomocy. Uczniowie takiej klasy będą mieli okazję sprawdzić, jak wygląda praca w Straży Pożarnej i uczestniczyć w różnego rodzaju szkoleniach, a co za tym idzie na zakończenie edukacji zdają egzamin i otrzymują tytuł strażaka ochotnika.
     Drugą klasą mundurową jest ta o profilu wojskowym. Daje zawód technika informatyka, a jednocześnie, dzięki umowie zawartej między szkołą a Ministerstwem Obrony Narodowej, skraca okres przygotowawczy do służby. Propozycja idealna dla tych, którzy myślą o pracy w wojsku.
     
     Ciekawy szczegółów? Sprawdź wszystkie informacje na facebooku szkoły lub na stronie: www.zsti.elblag.pl.      


     Zespół Szkół Techniczno Informatycznych
     
ul. Rycerska 2
     tel. 55 625 65 02
     
     
-----------Reklama---------
,
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl