Niedziela 27-05-2018, imieniny Augustyna, Juliana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Rajd samochodowy

W najbliższą sobotę (23 kwietnia) na Pl. K. Jagiellończyka odbędzie się II Wiosenny Rajd Samochodowy. W rywalizacji może wziąć udział każdy, kto posiada prawo jazdy.

W zawodach może wziąć udział każdy, kto posiada prawo jazdy kat. "B" pod warunkiem, że zgłosi swój udział przed zamknięciem listy startowej i podda się badaniu trzeźwości przed startem. Zapisy będą przyjmowane w dniu zawodów od godz. 10.00 do 10.30 lub telefonicznie 22 kwietnia (piątek) w godz. od 8.00 do 15.00 pod nr tel. 230-15-91.
     - II Wiosenny Rajd Samochodowy rozpocznie się o godz. 10.00 na Pl. K. Jagiellończyka - mówi Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu. - Zawodnicy będą pokonywać dwie trasy. Sędziowie będą brali pod uwagę m.in. czas przejazdu, potrącenie, przemieszczenie lub przewrócenie pachołka.
     Zwycięzca rajdu otrzyma puchar. Organizator zabawy, czyli Koło Automobilu Elbląskiego "Radar" działające przy Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu przewiduje także nagrodę dla kobiety-kierowcy, która uplasuje się najwyżej w klasyfikacji.
     Oprócz udziału w rajdzie będzie można oznakować rower, zdać egzamin na kartę rowerową, sprawdzić ilość punktów w ewidencji ukaranych kierowców i uzyskać informacje oraz ulotki z Zespołu Prewencji Kryminalnej KMP w Elblągu.
     
     Program II Wiosennego Rajdu Samochodowego (sobota, 23 kwietnia br.):
     godz. 10.00 - 10.30 - przyjmowanie zapisów do rajdu;
     godz. 10.30 - 11.30 - rozegranie konkurencji nr 1;
     godz. 11.30 - 12.30 - rozegranie konkurencji nr 2;
     godz. 12.30 - 13.00 - ogłoszenie wyników, wręczenie nagród oraz dyplomów.
     
     Imprezy towarzyszące:
     godz. 10.00 – 13.00 - punkt informacyjny o zasadach naliczania punktów karnych oraz posiadanych punktach karnych w ewidencji ukaranych kierowców, udzielanie informacji na temat nowej ustawy ubezpieczeniowej, punkt informacyjny Zespołu Prewencji Kryminalnej, znakowanie rowerów;
     godz. 10.00 – 11.00 - egzamin na kartę rowerową;
     godz. 12.15 – 12.30 - quiz na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego.

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Clinex W3 Multi
Płyn do mycia i dezynfekcji
Clinex Floral
Clinex Stronger