UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • Na transparencie są wilki, symbol zwierząt agresywnych, atakujących zwierzęta słabsze. Tak też działali : mordowali swoich braci, kobiety ciężarne wieszali na słupach telefonicznych ( " Piorun" ), za to że zaczęli odbudowywać Polskę jaka nam przypadłą po wojnie. "Anders na białym koniu" który miał oswobodzić Polskę to halucynogenny miraż, a w zasadzie " usprawiedliwienie" dla morderców którym nie chciało się pracować, tylko strzelać, mordować, rabować i gwałcić. To się nazywa obecnie " syndromem wietnamczyka" - po latach walki, nic już sie nie potrafi robić pożytecznego, tylko bawić się w wojsko i ciągle walczyć kosztem własnego narodu. " Dlatego władza ludowa wyraziła zgodę na " odstrzał" zdziczałych wilków. .. "Historyk",
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  43 41
  (2017-02-24)
 • Pamiętaj że wilki atakują i eliminują zwierzęta słabe i chore!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17 21
  WON!(2017-02-24)
 • @WON! - "WON ! " Wiedz że jednak myśliwi maja przewagę nad wilkami i tam gdzie wilki robią największe spustoszenie dokonuje się ich odstrzału. Tak właśnie było w Bieszczadach i kilku innych miejscach Polski, gdzie KBW odegrało rolę myśliwych. .. Radzę zapisz się do jakiejś biblioteki i poczytaj o tych żołnierzach " wyklętych", a w zasadzie " przeklętych " - od ich ilości aż się półki uginają. A Ty chcesz tak jak " hamulcowY' dalej wieszać, mordować i na pewno " pobzykać" na koszt patriotyzmu i bohaterstwa.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  22 3
  (2017-02-24)
 • To co opisujesz o Polskich bohaterach podziemia to propaganda komunistyczna,a zbrodnie dokonane na cywilach były dziełem komunistów podszywających się pod Polskich patriotów w celu ich zdyskredytowania w oczach społeczeństwa!!!Polscy żołnierze nie mieli powodów,żeby mordować Polaków,co chcą wmówić społeczeństwu ubecy i ich potomkowie,którzy ręce mają we krwi Polskich patriotów!!!Zamiast dywagować nad Polskimi żołnierzami wyklętymi należy zastanowić się czym była władza ludowa,skąd się wzięła,dlaczego z nią walczyli Polscy żołnierze i czy ta władza ludowa to ...Polacy???!!!Wszak choćby w Katyniu jak i w innych miejscach wymordowano Polskie elity,a i po wojnie władza ludowa połowa na co bardziej wykształconych Polaków i ich więzi i mordowali widząc w nich zagrożenie...czyżby Polacy mordowali Polaków???...raczej nie ,władza ludowa to nie Polacy tylko oprychy i socjopaci którzy ze wschodu przyszli okupować i gnębić naród Polski!!!A teraz ich potomkowie na spędach kodu wywodzący się z partii razem,nowoczesnej,platformy dyskredytują Polskich bohaterów!!!Cześć i chwała Polskim bohaterom niezłomnym!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 6
  MarcoMarconi(2017-02-24)
 • @WON! - To się bój prosiaczku.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 0
  WON!!!(2017-02-24)
 • @MarcoMarconi - Co za zindoktrynowany jełop - nie dziwię się, że to półmózgie 'kibolstwo wyklęte' jest PiSowskim elektoratem, bo tylko takim durniom można wmówić, że Piotrowicze z Krasulskimi komunę im obalali.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 5
  BańkaSpirytusu(2017-02-24)
 • @WON! - Wilk to nic innego jak zwykły PieS, który ze strachu przed ludźmi chowa się w lesie. Ot i wszystko.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 1
  gajowyMarucha(2017-02-24)
Reklama