UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • chyba tych leniwych!
  • Szkoła jest dla uczniów nie nauczycieli....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    14
    dzieckooo(2015-09-15)
  • a co bez nauczycieli jest ta szkoła
  • jestem nauczycielem, i też uważam, że jesteśmy by służyć młodym, uczyć. .. ten zawód to misja, i dlatego nie godzę się z tym co teraz się dzieje w naszym mieście odnośnie oświaty!!!!! wszystko zabrali, zajęcia dodatkowe, terapie pedagogiczne, zajęcia rewalidacyjne, zajęcia socjoterapeutyczne, których tak bardzo niektóre dzieciaki potrzebują, nawet światło karzą na orlikach wyłączać. .. .śmiechu warte, dajcie nam pracować, dajcie się dzieciom normalnie uczyć!!!! zacznijcie oszczędzanie od siebie, nie niszczcie szkół, o poranionym pomyśle o połączeniu LO IV, LO V, sp 23 i gim 5 nie wspomnę, bo tego nie da się nawet skomentować. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    1
    nauczycielZpasją(2015-09-16)
  • nauczyciel z pasją uczy i prowadzi dodatkowe zajęcia nie dla kasy, ale dla pasji.
  • I do garnka wsadzi pasję i nakarmi własne dzieci. Pasja jak najbardziej, ale za darmo to dziś tylko w mordę można dostać.
  • ja bym ci nie dała w m. .. .
  • ja bym ci nie dała w m. .. .za darmo
  • sp23 to zal nie szkola. .. liczy sie poziom i wiedza nauczycieli i podejscie - pasje to oni maja do kawy na przerwie
  • żal????// a co ty wiesz o sp 23 a tym bardziej o ludziach kawę pijących Znasz system pracy nauczycieli kiedy maja niby kawę pić jak nie na przerwie po to jest przerwa aby zjeść śniadanie wyobraż sobie że tam też pracują ludzie a nie roboty i jeść muszą. Rozumiem gdyby pili na lekcji ale przerwa od tego właśnie jest
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    rodzic2(2015-09-17)
  • duzo wiem, bo mialam tam dziecko i wiem ze poziom lekcji nauki jest niski, a na przerwach nauczyciele pwoinni dyzurowac i pilnowac bezpieczenstwa dzieci szczegolnie w podstawowce - chyba nie rodzic a nauczyciel z 23 z bolem czterech liter ze ktos zle napisal o jego wygodnym miejscu pracy z wesolymi 18stoma godzinami w tygodniu - ludzie pracujacy 8h dziennie na etacie maja tylko 15scie minut sobie radza i nie sa robotami, za wygodnie wam
  • Dyżury pełnią nauczyciele wyznaczeni do tego na danej przerwie a nie wszyscy pozostali mają prawo do przerwy a ja jak sobie błędnie wyobrażasz jestem rodzicem nie nauczycielem ale w przeciwieństwie do ciebie interesuje się co się z moim dzieckiem dzieje a co do 18 h to masz błędne wyobrażenie do tych cudownych 18 h dolicz wywiadówki rady sprawdzanie klasówek i wycieczki-wiem bo moi rodzice są nauczycielami i nigdy nie kończą pracy wcześniej niż o 15,16 a czasami i póżniej. Moje dziecko chodzi do tej szkoły i nie wyobrażam sobie lepszej szkoły cudowni ludzie, małe klasy i serce jakie codziennie dostają dzieci od nauczycieli a nie jak cudowna 12 czy 21 gdzie dzieci w klasie jest 30 więc jaka troska nauczycieli o taki multum dzieci tu każde z dzieci nauczyciel zna z imienia nie jest jednym z wielu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    rodzic2(2015-09-17)
  • a skoro tak wygodnie tym nauczycielom i pracują tylko 18h a ty biedaku do 15 to trzeba było zostać nauczycielem to też byś miał tak cudownie użerać się z twoim rozpuszczonym b. .. .. ja pracuje też po 8h i wierz mi nie zamieniłabym się z nauczycielem odpowiedzialność i brak szacunku ze strony takich jak ty rodziców i ich rozbestwionych dzieci nie są warte nerwów nauczycieli Znasz takie przysłowie, ,Obyś cudze dzieci uczył, ,?????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    rodzic2(2015-09-17)
  • to badz sobie glupi razem ze swoim dzieckiem, pozdrawiam
  • to ich uczyć nie musi nauczyciel, może zmienić zawód i cudzych dzieci uczyć nie trzeba będzie
  • łał nuaczyciel
  • Trzeba było się uczyć i zostać nauczycielem. Teraz siedź i płacz, że pracujesz 8 godzin dzienni i masz tylko 15 minut przerwy.
Reklama