UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Z tego co widać to nie przejeżdżał przez przejście dla pieszych tylko przez przejazd dla rowerów - to znaczna różnica. A do wszystkich, którzy plują na rowerzystów: zgadza się, mnóstwo rowerzystów jeździ jak idioci, jednak nie zapominajmy, że na skrzyżowaniach, przy przejściach i właśnie na przejazdach rowerowych należy zachować szczególną ostrożność. To jedna z pierwszych zasad, których uczą na kursach, a które władcy szos nagminnie ignorują. Ktoś napisał, że rowerzyści jeżdżą szybko. .. Hmm, to jeden z powodów poruszania się rowerem - bo jest szybciej. Chyba nikt rozsądny nie będzie wymagał by rowery poruszały się po ścieżkach z prędkością piechura, prawda ? Dlatego też właśnie w przypadku przejazdów rowerowych należy mieć oczy dookoła głowy. Sam kiedyś miałem stresujący przypadek w Gdańsku na Grunwaldzkiej, gdzie chłopak na desce wyjechał mi praktycznie znikąd, ale na szczęście nic się nie stało a wina byłaby w razie czego w 100% moja. A co do szkolenia rowerzystów: może rzeczywiście by się przydało jednak uważam, że dużo gorsi są użytkownicy skuterów "na dowód". Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    2
    MrSinister(2018-04-11)
  • Zasada ta dotyczy wszystkich, również a przede wszystkim rowerzystów! Jeżdżąc rowerem, chodząc pieszo, jeżdżąc samochodem, to rowerzyści nastoletni są zakałą ulic!
Reklama