Poniedziałek 22-10-2018, imieniny Filipa, Salomei
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Są pieniądze

W Urzędzie Miejskim można składać wnioski o przyznanie dotacji na interesujące inicjatywy kulturalne.

W 2003 roku miasto na zadania realizowane przez organizacje przeznaczyło 250 tys. złotych. W roku przyszłym priorytetem będzie objęte m. in. wspieranie edukacji kulturalnej i artystycznej przez inicjowanie i kontynuację programów edukacyjnych, a także promowanie miejscowej twórczości profesjonalnej i amatorskiego ruchu artystycznego. Na dodatkowe punkty może liczyć również promowanie kultury polskiej za granicą oraz działania na rzecz integracji europejskiej i rozwijanie kontaktów, szczególnie z europejskimi miastami partnerskimi Elbląga.
     Nie zapomniano także o niepełnosprawnych, mniejszościach narodowych i kulturze ludowej. Miasto planuje także wspieranie działań zmierzających do rekonstrukcji osady Truso. Zadania mogą być realizowane w różnych formach, od badań naukowych i ekspertyz poczynając. Na dofinansowanie mogą liczyć niskonakładowe, niekomercyjne publikacje z wykorzystaniem różnych technik zapisu, a także organizowanie festiwali, tournee zespołów artystycznych, konkursów, wystaw, akcji i imprez kulturalnych.
     Dotacje będą przyznawane na wniosek zainteresowanych jednostek nie zaliczonych do sektora finansów publicznych. Wnioski należy składać w Wydziale Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego do 31 grudnia br., jeśli chce się skorzystać z pierwszego podziału środków w 2004 roku. Wnioski na drugi podział będą przyjmowane do 31 maja roku przyszłego. Informacji szczegółowych można zasięgnąć w Wydziale Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego ul. Łączności 1, tel. 239 32 33.

ESzC
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

OKOWOKO s.c.
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Okulary przeciwsłoneczne Roberto Cavalli
Okulary korekcyjne EVA MINGE