Niedziela 24-06-2018, imieniny Jana, Danuty
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Schody do... remontu (po sygnale Czytelnika)

 
Elbląg, Schody do... remontu (po sygnale Czytelnika) (fot. nadesłane)
Rek

- Zobaczcie, jak wyglądają schody przy targowisku, oddane do użytku po remoncie – alarmuje nasza Czytelniczka, przesyłając do nas zdjęcia. - Remont dopiero zakończy się w tym tygodniu, w dni targowe nie prowadzimy tam prac, by nie przeszkadzać mieszkańcom – odpowiada Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który zarządza targowiskiem.

- Nie wiem, gdzie i jak można umieścić wiadomość o bezmyślności ludzi, którzy podjęli się remontu schodów przy miejskim targowisku. Może dzięki wam uda się doprowadzić prace do końca – napisała do nas pani Małgorzata (mail do wiad. red.).
     Sprawdziliśmy: remont schodów prowadzących do miejskiego targowiska jeszcze się nie zakończył. Tak zapewnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który zarządza targowiskiem.
     - Stan ukazany przez czytelniczkę na zdjęciach jest efektem tymczasowego otwarcia schodów w dniu targowym. Braki w płytach były jeszcze tego samego dnia uzupełnione, a dalsze prace zostały wznowione w środę. Obecnie schody są fugowane, w dalszej kolejności wymieniona zostanie poręcz, a elementy metalowe pomalowane, prace zakończymy do końca tygodnia – wyjaśnia Tomasz Agejczyk, główny specjalista z dzialu techniczno-eksploatacyjnego MOSiR. – Nadmienię, że remont prowadzony jest we własnym zakresie przez pracowników MOSiR, a sama praca została zaplanowana już w 2013 r. Trudno powiedzieć jednoznacznie, jakie będą koszty prac, bo nie zostały jeszcze zakończone.

  (fot. nadeslane) (fot. nadeslane)


     Miejskie targowisko od lat wymaga gruntownego remontu. Na to jednak nie ma pieniędzy w miejskim budżecie, dlatego MOSiR naprawia to, co może, z własnych środków.
     - W tym roku na terenie targowiska naprawiliśmy oświetlenie między pawilonami oraz uzupełniliśmy deski na stołach handlowych - dodaje Tomasz Agejczyk. - Jesteśmy w trakcie uzupełniania ubytków w nawierzchni asfaltowej . Planujemy także w najbliższym czasie wyremontować schody prowadzące z górnej części na główny plac targowiska i uzupełnić braki w dachach nad wiatami. To tymczasowe rozwiązanie przez ewentualną miejską inwestycją.

RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Naszywka HERB ELBLĄGA
Czapka z nadrukiem
Ręcznik z haftem
T-shirt biały z Twoim nadrukiem DTG PROMOCJA