UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy ktoś z pisowskich klakierów przekopu płynął rzeką z Elbląga do Zalewu? Polecam Wam taką wycieczkę. Ruszamy z pod mostu kolejowego. za chwilę drzewa, gałęzie na środku rzeki, chwilę później powalone drzewa przy brzegach na 3 metry wchodzą na tor wodny, Oderwane szuwary na środku toru wodnego. Płycizna co chwila. Czasami trudno się minąć z płynącymi z naprzeciwka. Tutaj jeszcze jest ściernisko, ale chyba nie będzie tego San Francisco. Tor wodny właściwie dla małych motorówek, nawet nie żaglówek. Nic nie piszecie nawet KTO to ureguluje i pogłębi? Jest to prawie 15 kilometrowy odcinek zaniedbany na maksa. Ile kasy będzie to kosztowało, obłudnicy, ILE????!!!!
  • Baranie Popaprańcu przecież na świecie funkcjonują podobne kanały żeglowne i spełniają funkcje ekonomiczno - społeczne dla dobra ośrodków miejskich i regionów. To pomysł, który Niemcy nie zrealizowały w związku z przygotowaniem się do wojen światowych. Co to a wymyślanie - widzieliście kompleksowo projekt oraz sposób jego zagospodarowania. Zyska i Elbląg i Krynica Morska już jako sztuczna wyspa - wielka atrakcja turystyczna. Rząd także zrealizuje nowy międzynarodowy port lotniczy w sercu Polski aby nie korzystać z portu lotniczego w Berlinie, jak sugerował wasz kandydat Trzaskowski. Przestańcie krytykować a przedłużcie w końcu program, który można będzie wykonać dla dobra Elbląga i Polski.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Valdi don(2020-05-28)
  • @Valdi don - No i już katolicka grzeczność "Baranie", dziękuję ale to chyba Ty nim jesteś, bo ja nie. Nie wiesz co napisać, od razu wyzywasz? Nie napisałem o nieuregulowanych brzegach na praktycznie 80% trasy do Zalewu. Każda duża fala powodowana przez większą jednostkę pływającą będzie niszczyć brzegi, gniazda ptaków siedliska zwierzyny. PIS, Nie macie tyle kasy, by to wszystko zrobić, KŁAMIECIE! Chodzi tylko o bursztyn i szum medialny. Bajki opowiadasz Waść.
  • Co za bzdury piszesz. Opanuj się gdyż ze złości, iż wasza opcja nigdy nic dobrego dla miasta Elbląga i regionu nie zrobiła, sam brzydko odnosisz się do aktualnie sprawujących rządy. Pamiętasz aby kiedykolwiek, jakikolwiek rząd tak wiele przekazał dla narodu środków ze wspólnie wypracowanego budżetu, czyli dla rodzin, naszych dziadków i rodziców, dla przedsiębiorców i firm. Miejcie trochę taktu i rozsądku oraz minimum przyzwoitej uczciwości. Ja gardzę zdrajcami narodu i nie chcę iść pod but Moskwy ani Berlina.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Valdi don(2020-05-29)
  • @Valdi don - "brzydko odnosisz się do aktualnie sprawujących rządy"Według mnie są niekompetentni i do tego są osobami publicznymi, ja im do rządzenia nie kazałem iść, więc mam pełne prawo ich krytykować. Ty obrażasz mnie od baranów personalnie! Tacy właśnie jesteście, jak coś nie po Waszej myśli - prostackie to bluzgi i poniżanie.
  • A wy jacy jesteście ?! Sami okradliście na ród na 280 mld VAT, wytransferowaliście 500 mld z OFE, emerytom dawaliście po 2 grosze waloryzacji i podwyżki, upodmiotowiliście społeczeństwo do roli wasala i posłańca. Sami z butą zdradzacie ojczyznę w Brukseli i w Moskwie. O czy my tu mówimy. Niech obywatel sami dokonają wyboru i będą dumni. My już przekonaliśmy się jakich mamy przedstawicieli w Elblągu i jakie krokodyle łzy wszyscy wylewają. Co żeś wybrał to tak masz i nie płacz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Valdi don(2020-05-29)
  • @Valdi don - No to jeszcze napisz nazwiska tych ukaranych za przekręty przez pana Ziobrę (takich co siedzą aktualnie w wiezieniu), no czekam.
  • @Valdi don - No to dawaj nazwiska tych co kradli, tych ukaranych przez Ziobrę, no już!
  • @Valdi don - Wy już Pisy lepiej nic nie dawajcie, bo jak już dacie, potem podwyżki takie, że lepiej jak bez podwyżek dawali po 2 grosze, teraz dacie 1000,zabierzecie 2000.Mam pensje cały czas z 2015 roku a ceny w kosmosie pisowski dobroczyńco!
Reklama